Výsledková listina O pohár primátora mesta Prešov

18.02.2008 Celý región

Za krásneho slnečného dňa sa v Drienici konal 5. ročník o pohár primátora mesta Prešov
mladší žiaci
1. Jančík Karol Prešov, Železničiarska 1.9.1999 02:56,8 01:12,3 04:09,1
2. Kalina Adam Prešov 21.11.2001 04:47,9 01:48,7 06:36,5

mladšie žiačky
1. Považanová Alexandra Horec Ski Club 4.6.1999 01:32,7 01:12,2 02:45,0
2. Beríková Denisa Stropkov 1999 02:07,8 01:28,2 03:36,1
3. Marcinková Nicol Prešov 3.3.1999 04:34,3 01:16,8 05:51,0

žiaci
1. Závada Alan Ski Alp Drienica 8.4.1996 01:00,9 00:44,5 01:45,4
2. Ďurech Branislav Horec Ski Club 5.1.1996 01:10,2 00:54,3 02:04,5
3. Mašan Marko Ski Alp Drienica 8.8.1996 01:16,5 00:56,4 02:12,9
4. Rusňák Lukáš Prešov 29.8.1997 01:32,6 01:12,4 02:45,0

žiačky
1. Kazimírova Michaela Ski Alp Drienica 4.9.1998 01:07,6 00:52,6 02:00,2
2. Šarníková Katarína Prešov 3.12.1997 01:27,2 01:05,8 02:33,0
3. Štefaničova Anna Prešov 14.7.1998 02:07,5 01:33,7 03:41,1

starší žiaci
1. Kazimír Daniel Ski Alp Drienica 6.3.1994 00:55,2 00:40,9 01:36,1
2. Pribula Daniel Ski Alp Drienica 21.3.1994 00:56,6 00:42,3 01:38,9
3. Sedlák Michal Prešov 4.8.1993 01:11,6 00:51,2 02:02,8
4. Kožlej Pavol Prešov, Októbrova 31.8.1993 01:13,9 00:53,7 02:07,6
5. Štefanič Marek Prešov 21.10.1993 01:24,7 01:02,7 02:27,4
6. Baloga Ján Prešov 5.8.1994 01:44,4 01:13,5 02:57,9
7. Hanušin Róbert Gregorovce 26.1.1993
8. Ďurica Matej Prešov 17.5.1993

staršie žiačky
1. Kalenská Ema Ski Alp Drienica 1.11.1994 00:55,7 00:42,2 01:37,9
2. Hanušinová Ľubomíra Gregorovce 16.9.1994

juniori
1. Czipl Peter Ski Alp Drienica 3.12.1992 00:57,3 00:43,2 01:40,5
2. Pribula Branislav Ski Alp Drienica 8.3.1991 01:00,0 00:42,5 01:42,5
3. Czipl Martin Ski Alp Drienica 8.4.1990 01:01,7 00:43,9 01:45,5
4. Závada Anton Ski Alp Drienica 17.11.1992 01:05,0 00:45,3 01:50,3
5. Platko Martin LO Hron Šariš 21.5.1991 01:05,3 00:48,7 01:54,0
6. Kandráč Jakub Horec Ski Club 4.5.1990 01:09,5 00:46,6 01:56,2
7. Šárnik Peter Prešov 17.8.1991 01:11,6 00:53,7 02:05,4

juniorky
1. Mašanová Aneta Ski Alp Drienica 20.1.1990 01:06,0 00:47,8 01:53,8

muži
1. Petriľák Roman Ski Park Vyšné Ružbachy 14.10.1985 00:54,9 00:40,2 01:35,1
2. Škapura Vladimír Ski Alp Drienica 1978 00:59,2 00:44,6 01:43,9
3. Antol Michal Jakubovany 8.10.1995 01:00,7 00:45,6 01:46,3
4. Straka Martin LO Ski Taxi Prešov 22.1.1975 01:03,6 00:48,0 01:51,7
5. Šárnik Ondrej Prešov 4.8.1989 01:14,6 00:53,5 02:08,1
6. Benč Vladimír Horec Ski Club 20.1.1977 01:19,0 00:57,7 02:16,7

ženy
1. Benčová Inga Horec Ski Club 16.12.1975 01:48,0 01:20,5 03:08,5

old boys
1. Fabuľa František Prešov 1958 01:02,7 00:47,3 01:50,0
2. Platko Marek LO Hron Šariš 23.2.1965 01:03,3 00:48,0 01:51,3
3. Jančary Martin Prešov 01:06,8 00:48,8 01:55,6
4. Čáni Ladislav Profi Okno, Prešov 6.3.1950 01:03,7 00:54,2 01:57,9
5. Kalina Martin Prešov 24.11.1964 01:07,8 00:51,7 01:59,5
6. Mašan Marcel SC Drienica 2.11.1963 01:09,9 00:50,8 02:00,7
7. Považan Róbert Horec Ski Club, Prešov 18.11.1966 01:10,4 00:53,5 02:03,9
8. Šarnik Ľubomír Prešov 14.12.1961 01:21,4 00:49,3 02:10,8
9. Kuzmiak Miroslav Prešov 6.5.1960 01:16,8 00:57,0 02:13,9
10. Baloga Peter Prešov 23.12.1956 01:22,5
11. Herdický Svorad Prešov

old girls
1. Fabuľová Anna Prešov 1961 01:14,3 00:56,4 02:10,8
2. Jančíková Daniela Prešov 29.12.1968 01:26,9 01:03,8 02:30,7
3. Považanová Denisa Horec Ski Club 1.2.1970 01:30,5 01:10,1 02:40,6
4. Suchárová Mária 1961
5. Bartková Darina 1962

Celkové poradie:
1. Petriľák Roman Ski Park Vyšné Ružbachy 14.10.1985 00:54,9 00:40,2 01:35,1
2. Kazimír Daniel Ski Alp Drienica 6.3.1994 00:55,2 00:40,9 01:36,1
3. Kalenská Ema Ski Alp Drienica 1.11.1994 00:55,7 00:42,2 01:37,9
4. Pribula Daniel Ski Alp Drienica 21.3.1994 00:56,6 00:42,3 01:38,9
5. Czipl Peter Ski Alp Drienica 3.12.1992 00:57,3 00:43,2 01:40,5
6. Pribula Branislav Ski Alp Drienica 8.3.1991 01:00,0 00:42,5 01:42,5
7. Škapura Vladimír Ski Alp Drienica 1978 00:59,2 00:44,6 01:43,9
8. Závada Alan Ski Alp Drienica 8.4.1996 01:00,9 00:44,5 01:45,4
9. Czipl Martin Ski Alp Drienica 8.4.1990 01:01,7 00:43,9 01:45,5
10. Antol Michal Jakubovany 8.10.1995 01:00,7 00:45,6 01:46,3
11. Fabuľa František Prešov 1958 01:02,7 00:47,3 01:50,0
12. Závada Anton Ski Alp Drienica 17.11.1992 01:05,0 00:45,3 01:50,3
13. Platko Marek LO Hron Šariš 23.2.1965 01:03,3 00:48,0 01:51,3
14. Straka Martin LO Ski Taxi Prešov 22.1.1975 01:03,6 00:48,0 01:51,7
15. Mašanová Aneta Ski Alp Drienica 20.1.1990 01:06,0 00:47,8 01:53,8
16. Platko Martin LO Hron Šariš 21.5.1991 01:05,3 00:48,7 01:54,0
17. Jančary Martin Prešov 01:06,8 00:48,8 01:55,6
18. Kandráč Jakub Horec Ski Club 4.5.1990 01:09,5 00:46,6 01:56,2
19. Čáni Ladislav Profi Okno, Prešov 6.3.1950 01:03,7 00:54,2 01:57,9
20. Kalina Martin Prešov 24.11.1964 01:07,8 00:51,7 01:59,5
21. Kazimírova Michaela Ski Alp Drienica 4.9.1998 01:07,6 00:52,6 02:00,2
22. Mašan Marcel SC Drienica 2.11.1963 01:09,9 00:50,8 02:00,7
23. Sedlák Michal Prešov 4.8.1993 01:11,6 00:51,2 02:02,8
24. Považan Róbert Horec Ski Club, Prešov 18.11.1966 01:10,4 00:53,5 02:03,9
25. Ďurech Branislav Horec Ski Club 5.1.1996 01:10,2 00:54,3 02:04,5
26. Šárnik Peter Prešov 17.8.1991 01:11,6 00:53,7 02:05,4
27. Kožlej Pavol Prešov, Októbrova 31.8.1993 01:13,9 00:53,7 02:07,6
28. Šárnik Ondrej Prešov 4.8.1989 01:14,6 00:53,5 02:08,1
29. Šarnik Ľubomír Prešov 14.12.1961 01:21,4 00:49,3 02:10,8
30. Fabuľová Anna Prešov 1961 01:14,3 00:56,4 02:10,8
31. Mašan Marko Ski Alp Drienica 8.8.1996 01:16,5 00:56,4 02:12,9
32. Kuzmiak Miroslav Prešov 6.5.1960 01:16,8 00:57,0 02:13,9
33. Benč Vladimír Horec Ski Club 20.1.1977 01:19,0 00:57,7 02:16,7
34. Štefanič Marek Prešov 21.10.1993 01:24,7 01:02,7 02:27,4
35. Jančíková Daniela Prešov 29.12.1968 01:26,9 01:03,8 02:30,7
36. Šarníková Katarína Prešov 3.12.1997 01:27,2 01:05,8 02:33,0
37. Považanová Denisa Horec Ski Club 1.2.1970 01:30,5 01:10,1 02:40,6
38. Považanová Alexandra Horec Ski Club 4.6.1999 01:32,7 01:12,2 02:45,0
39. Rusňák Lukáš Prešov 29.8.1997 01:32,6 01:12,4 02:45,0
40. Baloga Ján Prešov 5.8.1994 01:44,4 01:13,5 02:57,9
41. Benčová Inga Horec Ski Club 16.12.1975 01:48,0 01:20,5 03:08,5
42. Beríková Denisa Stropkov 1999 02:07,8 01:28,2 03:36,1
43. Štefaničova Anna Prešov 14.7.1998 02:07,5 01:33,7 03:41,1
44. Jančík Karol Prešov, Železničiarska 1.9.1999 02:56,8 01:12,3 04:09,1
45. Marcinková Nicol Prešov 3.3.1999 04:34,3 01:16,8 05:51,0
46. Kalina Adam Prešov 21.11.2001 04:47,9 01:48,7 06:36,5
 

Vyberte región