Lyžiarska Kia liga 2. kolo

09.03.2008 Celý región

Po neúspešnom prekladaní pretekov z Regetovky a zrušení pretekov na Rittenbergu sa konalo 2. kolo na Drienici.
Výsledková listina superbaby
1. Kalina Adam 17. Novembra PO 21.11.2001 01:10,7 01:25,5 02:36,1
2. Jančíková Vilma Železničiarska 10, PO 19.1.2002 02:21,9 02:28,3 04:50,2

mladší žiaci
1. Adamčík Timotej Októbrova 52, PO 17.11.1999 00:53,1 00:55,7 01:48,8
2. Jančík Karol Železničiarska 10, PO 1.9.1999 01:00,0 01:01,8 02:01,8
3. Kakaščík Adam Demjata 9 1999 01:07,3 01:12,2 02:19,5
4. Čučvara Daniel Kanaš 15.9.2000

mladšie žiačky
1. Považanová Alexandra Horec Ski Club 4.6.1999 00:57,3 00:57,2 01:54,4
2. Gaľová Zoja Záborského 13, Veľký Šariš 27.7.2001 01:08,8 01:10,0 02:18,8

žiaci
1. Rokošný Jakub Ražňany 334 23.6.1996 00:48,4 00:45,7 01:34,1
2. Rešovský Boris Levočská 75 PO 4.10.1998 00:47,8 00:50,8 01:38,6
3. Jančík Vojtech Železničiarska 10, PO 24.6.1997 01:06,0 01:00,5 02:06,5

starší žiaci
1. Kandráč Matej Horec Ski Club 13.1.1993 00:39,1 00:40,4 01:19,5
2. Cigánek Dávid LŠ Alex 7.3.1993 00:40,3 00:41,5 01:21,7
3. Sedlák Michal Prostejovská 54, PO 4.8.1993 00:41,0 00:43,8 01:24,8
4. Rokošný Lukáš Ražńany 334 28.6.1995 00:43,5 00:44,1 01:27,6
5. Kožlej Pavol Októbrová 47, PO 31.8.1993 00:43,4 00:44,3 01:27,7
6. Zaťko Jozef Havanská 4, KE 20.9.1994 00:45,2 00:45,6 01:30,8

staršie žiačky
1. Považanová Viktória Horec Ski Club 22.4.1993 00:42,7 00:42,0 01:24,6
2. Sedláková Martina Prostejovská 54, PO 21.11.1994 00:57,4 00:59,4 01:56,8

juniori
1. Kandráč Jakub Horec Ski Club 4.5.1990 00:37,9 00:38,7 01:16,6
2. Žatko Patrik Havanská 4, KE 12.12.1991 00:45,7 00:47,5 01:33,1

muži
1. Kozák Pavol Lipovce 80 28.7.1981 00:35,8 00:38,3 01:14,1
2. Gaľa Martin Záborskéo 13, Veľký Šariš 15.11.1973 00:36,2 00:38,0 01:14,2
3. Uličný Marek Kapušany 229 12.11.1968 00:36,6 00:37,9 01:14,5
4. Kalina Martin 17. Novembra 134, PO 24.11.1964 00:41,5 00:41,9 01:23,4
5. Vargovčík Ľubomír Fintice 527 1973 00:42,1 00:43,5 01:25,6
6. Benč Vladimír Horec Ski Club, Prešov 1977 00:42,8 00:45,6 01:28,4
7. Kakaščík Jozef Demjata 9 1971 00:47,6 00:48,2 01:35,8
8. Považan Róbert Horec Ski Club, Prešov 18.11.1966 00:46,4 00:55,9 01:42,4
9. Sedlák Vladimír Prostejovská 54, PO 8.4.1971 00:43,1 01:46,1 02:29,2
10. Čučvara Miloslav Kanaš, Kvetná 4 14.1.1972

ženy
1. Ružbašanová Kristína LŠ Alex 1988 00:42,0 00:41,2 01:23,1
2. Smékalová Miroslava Horec Ski Club 1975 00:55,1 00:54,3 01:49,3
3. Kakaščíková Mária Demjata 9 1973 00:54,9 00:54,5 01:49,4
4. Jančíková Daniela Železničiarska 10, PO 1968 00:55,3 00:57,2 01:52,5
5. Kandráčová Blanka Horec Ski Club 1964 00:57,9 00:56,5 01:54,4
6. Vargovčková Ľudmila Fintice 527 1974 01:03,2 01:04,4 02:07,7
7. Benčová Inga Horec Ski Club 1975 01:08,8 01:04,6 02:13,4
8. Považanová Denisa Horec Ski Club 1.2.1970

old boys
1. Ružbašan Alexander LŠ Alex 1960 00:34,5 00:35,7 01:10,2

old girls
1. Suchárová Marika Horec Ski Club 1962 00:54,0 00:55,1 01:49,1

Celkové poradie:
1. Ružbašan Alexander LŠ Alex 1960 00:34,5 00:35,7 01:10,2
2. Kozák Pavol Lipovce 80 28.7.1981 00:35,8 00:38,3 01:14,1
3. Gaľa Martin Záborskéo 13, Veľký Šariš 15.11.1973 00:36,2 00:38,0 01:14,2
4. Uličný Marek Kapušany 229 12.11.1968 00:36,6 00:37,9 01:14,5
5. Kandráč Jakub Horec Ski Club 4.5.1990 00:37,9 00:38,7 01:16,6
6. Kandráč Matej Horec Ski Club 13.1.1993 00:39,1 00:40,4 01:19,5
7. Cigánek Dávid LŠ Alex 7.3.1993 00:40,3 00:41,5 01:21,7
8. Ružbašanová Kristína LŠ Alex 1988 00:42,0 00:41,2 01:23,1
9. Kalina Martin 17. Novembra 134, PO 24.11.1964 00:41,5 00:41,9 01:23,4
10. Považanová Viktória Horec Ski Club 22.4.1993 00:42,7 00:42,0 01:24,6
11. Sedlák Michal Prostejovská 54, PO 4.8.1993 00:41,0 00:43,8 01:24,8
12. Vargovčík Ľubomír Fintice 527 1973 00:42,1 00:43,5 01:25,6
13. Rokošný Lukáš Ražńany 334 28.6.1995 00:43,5 00:44,1 01:27,6
14. Kožlej Pavol Októbrová 47, PO 31.8.1993 00:43,4 00:44,3 01:27,7
15. Benč Vladimír Horec Ski Club, Prešov 1977 00:42,8 00:45,6 01:28,4
16. Zaťko Jozef Havanská 4, KE 20.9.1994 00:45,2 00:45,6 01:30,8
17. Žatko Patrik Havanská 4, KE 12.12.1991 00:45,7 00:47,5 01:33,1
18. Rokošný Jakub Ražňany 334 23.6.1996 00:48,4 00:45,7 01:34,1
19. Kakaščík Jozef Demjata 9 1971 00:47,6 00:48,2 01:35,8
20. Rešovský Boris Levočská 75 PO 4.10.1998 00:47,8 00:50,8 01:38,6
21. Považan Róbert Horec Ski Club, Prešov 18.11.1966 00:46,4 00:55,9 01:42,4
22. Adamčík Timotej Októbrova 52, PO 17.11.1999 00:53,1 00:55,7 01:48,8
23. Suchárová Marika Horec Ski Club 1962 00:54,0 00:55,1 01:49,1
24. Smékalová Miroslava Horec Ski Club 1975 00:55,1 00:54,3 01:49,3
25. Kakaščíková Mária Demjata 9 1973 00:54,9 00:54,5 01:49,4
26. Jančíková Daniela Železničiarska 10, PO 1968 00:55,3 00:57,2 01:52,5
27. Kandráčová Blanka Horec Ski Club 1964 00:57,9 00:56,5 01:54,4
28. Považanová Alexandra Horec Ski Club 4.6.1999 00:57,3 00:57,2 01:54,4
29. Sedláková Martina Prostejovská 54, PO 21.11.1994 00:57,4 00:59,4 01:56,8
30. Jančík Karol Železničiarska 10, PO 1.9.1999 01:00,0 01:01,8 02:01,8
31. Jančík Vojtech Železničiarska 10, PO 24.6.1997 01:06,0 01:00,5 02:06,5
32. Vargovčková Ľudmila Fintice 527 1974 01:03,2 01:04,4 02:07,7
33. Benčová Inga Horec Ski Club 1975 01:08,8 01:04,6 02:13,4
34. Gaľová Zoja Záborského 13, Veľký Šariš 27.7.2001 01:08,8 01:10,0 02:18,8
35. Kakaščík Adam Demjata 9 1999 01:07,3 01:12,2 02:19,5
36. Sedlák Vladimír Prostejovská 54, PO 8.4.1971 00:43,1 01:46,1 02:29,2
37. Kalina Adam 17. Novembra PO 21.11.2001 01:10,7 01:25,5 02:36,1
38. Jančíková Vilma Železničiarska 10, PO 19.1.2002 02:21,9 02:28,3 04:50,2
 

Vyberte región