Na letisku sa zišlo niekoľko tisíc sympatizantov Smer-SD

14.06.2008 Prešov

Deň sociálnej demokracie oslávil predseda vlády SR a zároveň predseda strany Smer-SD Robert Fico v areáli Aeroklubu v Nižnej Šebastovej pri Prešove. Sociálni demokrati si takto pripomenuli výročie vzniku sociálnej demokracie ...
Množstvo atrakcií pre deti, pivo a guláš zadarmo, vystúpenie skupiny Desmod, program zabávača Petra Marcina a folklórnej skupiny Šarišan prilákalo vyše 2000 ľudí nielen z Prešova. ŠPZ-ky desiatky autobusov svedčili o tom, že sem prišli sympatizanti aj zo vzdialenejších miest Slovenska. \"Slovenská republika je po dvoch rokoch plne medzinárodne rešpektovaná, má najvyšší hospodársky rast, máme najnižší deficit v histórii SR. Tu máte niekoľko tisíc ľudí, ktorí dávajú jasne najavo, akú podporu dávajú politike, ktorú robí strana Smer-SD, \" povedal Fico.
Po podujatiach v Bratislave a v Nitre, ide v Prešove už o tretí ročník Dňa sociálnej demokracie. Na podujatí sa okrem premiéra zúčastnili podpredsedovia strany, poslanci, ministri a štátni tajomníci za stranu Smer-SD. \"Keďže sme na minuloročných oslavách v Nitre zaznamenali účasť 5000 ľudí, letisko sa nám zdalo najvhodnejšou lokalitou, \" vysvetlila pre TASR dôvody výberu miesta konania hovorkyňa strany Katarína Kližanová Rýsová.
V popoludňajších hodinách sa v priateľskom futbalovom zápase stretla Vláda SR verzus Parlament SR.
 

Vyberte región