Prostredníctvom Slovenskej pošty môžete z Kozel Okey leta poslať zadarmo pozdrav svojim priateľom

07.07.2008 Poprad

Na vyše 1500 pobočkách Slovenskej pošty, a. s. , na celom Slovensku sú pre záujemcov zadarmo k dispozícii pohľadnice s odkazom „Zober si túto pohľadnicu na festival a pošli ju odtiaľ svojim kamošom“, ktoré Slovenská ...
Rovnaké pohľadnice budú k dispozícii zadarmo aj priamo na Kozel Okey lete, odkiaľ ich návštevníci môžu poslať bez nalepenej poštovej známky, to znamená, že ich to nebude nič stáť.
V priestoroch festivalu sa bude nachádzať aj mobilná pojazdná pošta, kde bude možné kúpiť si noviny, časopisy a iný doplnkový tovar.
Ďalšou atraktívnou službou, ktorú bude Slovenská pošta poskytovať na Kozel Okey lete, bude možnosť dať si urobiť známku s personalizovaným kupónom. Známky s personalizovaným kupónom majú podobu miniatúrneho tlačového listu s ôsmimi alebo dvanástimi známkami s príslušným počtom kupónov. Na známkových obrazoch sú motívy holubice, ruží a tulipánov, na kupóne môže mať záujemca stvárnenú fotografiu podľa vlastného výberu.
Priamo na festivale sa návštevníci budú môcť odfotiť, dať si na kupón vlastnú fotografiu a získať tak poštové známky s vlastnou podobizňou.

Hudobný festival Kozel Okey Leto 2008, ktorý sa uskutoční už po jedenásty krát v dňoch 1. a 2. augusta 2008 na futbalovom štadióne v Poprade, bude tradične plný dobrej hudby. Účasť na festivale potvrdili Zuzana Smatanová, Hex, Gladiator, Misha, Komajota, Tina, Robo Grigorov, Peter Cmorik, Desmod, Funkiez, Stereo, Hrdza, Tomáš Bezdeda, Mukatado, Miro Žbirka, Mukatado, Peter Muk, Day off, Peoples, STO MÚCH, Mária Čírová a ZAHRANIČNÁ SUPERSTAR – najväčšie prekvapenie tohto leta: SEAN KINGSTON.

Festival mapujúci aktuálne dianie na slovenskej hudobnej scéne organizujú Rádio Okey, Produkčný dom FORZA, Mesto Poprad a Aqua City Poprad
 

Vyberte región