Dramaturgia organizátorom festivalu Kozel Okey leto vyšla

03.08.2008 Poprad

Poprad 2. augusta (TASR) - Víkend plný výbornej hudby pripravili pre fanúšikov organizátori hudobného festivalu Kozel Okey leto, ktorý sa konal v piatok a dnes na futbalovom štadióne v Poprade.
Pod Tatrami vystúpili Komajota, Misha, Gladiator, Hex, Zuzana Smatanová, Petr Muk, Miro Žbirka a ďalší. Hlavným headlinerom piatkového večera bol Sean Kingston.
\"Mám dobrý pocit, pretože sme trošku zariskovali a v prvej polovici každého koncertného dňa sme dali priestor mladým \"neokukaným\", možno menej známym kapelám, ale boli veľmi dobrí. V piatok boli senzační Poeples, výborní boli DayOff z Popradu. Dnes opäť začínali Popradčania a výborne to roztočili, \" povedal pre TASR dramaturg festivalu Pavol Danišovič. Dodal, že dramaturgia bola spočiatku o tom, aby mali slávikov, známe mená umelcov, ktorí už majú za sebou nejakú kariéru, a hlavne, aby boli dobrí naživo. Prezentácia aj menej známych kapiel však bola dobrým krokom a zabrala. \"V tomto prípade je zostava senzačná a ľuďom sa to páči\".
Na margo vystúpenia hlavného headlinera, ktorým bol Sean Kingston, dramaturg festivalu uviedol, že to bol excelentný muzikantský výkon.
Obecenstvo s nadšením privítalo vystúpenie Mira Žbirku. \"Meky je klasik, prišiel s ovedčenými hráčmi. Úspech bol senzačný, \" potvrdil Danišovič. Na otázku, či Poprad zostane domovskou scénou festivalu aj v ďalších rokoch, odpovedal, že určite áno.
 

Vyberte región