Účasť na motozraze v Michalovciach vraj prelomila hranicu 4000 ľudí

16.08.2019 Michalovce

Michalovce 16. augusta (TASR) – Najväčší zraz priaznivcov motocyklov na Slovensku prilákal tento rok na Zemplínsku šíravu viac ako 4000 ľudí. Účasť bola pre silné dažde v uplynulých dňoch do poslednej chvíle neistá. Pre TASR to v piatok uviedol hlavný organizátor podujatia Michal Tvrdý.

"Hlavné, čo ovplyvňuje takéto eventové veci je to, aké je počasie. V stredu, keď sme mali tie hlavné prípravy, bolo to počasie také, že pršalo, fúkalo, nič sa nedalo udržať," vyjadril sa Tvrdý o neistote z výsledku 18. ročníka medzinárodného Motozrazu Sveta motocyklov. "Nakoniec vo štvrtok 15. augusta, kedy začal motozraz, sa počasie otočilo o 180 stupňov a všetko bolo úplne iné. Predpovede z meteostatu sú vynikajúce," zhodnotil situáciu počas piatkového večera.

Slová stálych návštevníkov prichádzajúcich na podujatie svedčia podľa neho o tom, že na ceste sú stále ďalší nadšenci motošportu.

Organizátori pre účastníkov pripravili aj tento rok bohatý program. "Na tento ročník sme si pripravili opäť veľa noviniek, ale aj niektoré tradičné odskúšané veci, ako sú pre motorkárov hlavne súťaže, tombola a takisto aj adrenalínové jazdy. Pre ostatných máme tiež pripravené súťaže a hlavne koncerty známych aj menej známych kapiel, ale svojimi výkonmi dokazujú, že patria k tým vynikajúcim a dokážu spraviť výbornú atmosféru a náladu," uzavrel Tvrdý.
 

Vyberte región