Bilanciou čelnej zrážky je jeden mŕtvy a traja zranení

20.03.2009 Poprad

Poprad 20. marca (TASR) - Jeden človek prišiel o život a ďalší traja skončili so zraneniami v popradskej nemocnici v dôsledku čelnej zrážky osobného vozidla BMW a kamióna na ceste I/67 pri vjazde do Popradu smerom od Hranovnice.
Dopravu v úseku polícia odklonila cez Spišské Bystré. Následky nehody likvidovali popradskí hasiči. Krátko pred deviatou hodinou sprejazdnili cestu v jednom jazdnom pruhu.
\"Išlo sa o dopravnú nehodu dvoch motorových vozidiel, pri ktorej boli zranené tri osoby a jedna mŕtva. Po príchode na miesto bola poskytnutá predlekárska pomoc a asistencia lekárovi pri ošetrení zranených a mŕtva osoba bola pomocou vyprosťovacieho náradia vyprostená z havarovaného auta, \" povedal pre TASR Ján Marušin z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Poprade.
Prvý jarný deň sa prejavil pod Tatrami skôr zimným počasím. \"Vodiči by mali zvýšiť opatrnosť na cestách predovšetkým na horskom priechode Visová, kde taktiež došlo k dopravnej nehode. Našťastie, žiadny z účastníkov nebol zranený, \" dodal operačný dôstojník HaZZ v Poprade Jozef Michlík.
 

Vyberte región