Prešov v semifinále pohára proti Myjave, Svidník s Košicami

11.01.2021 Celý región

Bratislava 11. januára (TASR) - Volejbalisti extraligového lídra VK MIRAD UNIPO Prešov nastúpia v sobotu 16. januára v semifinále Slovenského pohára v domácom prostredí o 18.00 h proti TJ Spartak Myjava. Rozhodol o tom pondelkový žreb. V Prešove sa bude hrať aj druhé semifinále, TJ Slávia Svidník si v ňom od 14.00 h zmeria sily s VK KDS-Šport Košice.

Hrá sa na jeden zápas, víťazi postúpia do spoločného Superfinále mužov a žien v Nitre, ktoré sa uskutoční cez víkend 6. a 7. februára. Mužské finále je na programe v nedeľu 7. februára, ženské v sobotu 6. februára. Informovala o tom webstránka Slovenskej volejbalovej federácie (SVF).

Známe sú už aj dvojice semifinále žien, ktoré odohrajú na odvetu počas víkendu (16. a 17. januára) v bratislavskom Dome športu. Volley project UKF Nitra čakajú súboje s VK Nové Mesto nad Váhom (oba dni o 14.00 h), druhú dvojicu tvoria účastníci vlaňajšieho bratislavského Superfinále - v tejto sezóne stále nezdolaná Slávia EU Bratislava a obhajca Trofeje Štefana Pipu Strabag VC Bilíkova Pezinok (oba dni o 18.00 h).

PROGRAM SEMIFINÁLE SLOVENSKÉHO POHÁRA

MUŽI (na jeden zápas) - Prešov:

sobota 16. januára

14.00 TJ Slávia Svidník - VK KDS-Šport Košice
18.00 TJ Spartak Myjava - VK MIRAD UNIPO Prešov

ŽENY (na odvetu) - Bratislava, Dom športu:

sobota 16. januára


14.00 Volley project UKF Nitra - VK Nové Mesto nad Váhom
18.00 Strabag VC Bilíkova Pezinok - Slávia EU Bratislava

nedeľa 17. januára


14.00 VK Nové Mesto nad Váhom - Volley project UKF Nitra
18.00 Slávia EU Bratislava - Strabag VC Bilíkova Pezinok
 

Vyberte región