Na Okey Lete vystúpi viac ako sto účinkujúcich

23.07.2009 Poprad

Hudobný festival Okey Leto 2009 sa uskutoční už po dvanástykrát v dňoch 31. júla a 1. augusta 2009 na futbalovom štadióne AquaCity Poprad.
Futbalový štadión opäť ožije a umožní nadšencom kvalitnej slovenskej a českej hudby vychutnať si leto naplno. V priebehu dvoch dní sa stretne viac ako 100 slovenských a českých účinkujúcich, ktorých skladby určujú aktuálne trendy populárnej hudby (Mukatado, Gipsy.cz, Taktici, IMT Smile, Olympic, Michal David, Zuzana Smatanová, Polemic, Gladiator, Horkýže Slíže, Jana Kirschner, Vidiek, No Name, U. K. N. D, Katarína Knechtová, Benjo band Ivana Mládka).

Predpredaj lístkov na najväčší hudobný festival na východe Slovenska je spustený od 1. júna. Počas nasledujúceho týždňa pripravili organizátori hudobného open air festivalu výnimočnú predpredajovú akciu. Od 18. júla si môžu priaznivci zakúpiť dvojdňovú vstupenku na Okey Leto za zvýhodnenú cenu 12 € vo svojom meste priamo u mobilnej hliadky. Roadshow začala 18. júla v Poprade, 19. júla vo Vysokých Tatrách, 20. júla v Bardejove, 21. júla Domaša, 22. júla v Košiciach, 23. júla v Humenom, 24. júla na Zemplínskej Šírave, 25. júla v Košiciach, 26. júla v Poprade, 27. júla v Liptovskom Mikuláši, 28. júla v Ružomberku a Martine, 29. júla v Spišskej Novej Vsi a Levoči a 30. júla opäť v Poprade.

Všetky bližšie a nové informácie budú zverejnené na web stránkach okeyleto.zoznam.sk, www.okey.sk, www.forza.sk

-----------------------

Organizátori: Rádio Okey, Mesto Poprad, AquaCity Poprad, Produkčný dom FORZA
Generálni reklamní partneri: zdravotná poisťovňa DÔVERA, MECOM GROUP Hlavní reklamní partneri: Demänovka, Tauris, pivo Šariš Reklamní partneri: Peugeot, Provimi Pet Food, Slovanet, Prvá stavená sporiteľňa, TIPSPORT SK, Coca-Cola
Oficiálni dodávatelia: TOI TOI & DIXI, PLASTT, Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. , VEOLIA Voda
Medialni partneri: Nový Čas, TV Markíza, zoznam.sk, Markíza, Žurnál, Nový Čas Nedeľa, Život, IN, Kam do mesta, čas.sk, Boomerang, ISPA, SITA
 

Vyberte región