Festival Okey Leto bude vysielaný online

29.07.2009 Poprad

Najväčší hudobný festival na východnom Slovensku – Okey Leto, ktorý sa bude konať už najbližší víkend 31. júla a 1. augusta v Poprade bude dostupný aj naživo na web stránke okeyleto.zoznam.sk.
Produkčný dom Forza a Zoznam s.r.o. ponúkajú divákom ďalší rozmer marketingovej komunikácie.

„Počas prvého festivalového dňa budú k dispozícii live koncerty skupín Mukatado, Vidiek, Taktici, Gipsy.cz, IMT Smile, Zuzana Smatanová, No Name a najväčší ťahák Olympic. Druhý festivalový deň si budú môcť diváci vidieť naživo U. K. N. D, Polemic, Katarínu Knechtovú, Horkýže slíže, Janu Kirschner Michala Davida“, povedal Martin Šesták z Produkčného domu FORZA. „Ten, kto by sa chcel na festivale zúčastniť, no nevyjde mu to z akéhokoľvek dôvodu má možnosť vidieť pravú festivalovú atmosféru naživo z pohodlia svojho domova, prostredníctvom internetu“. Kontent internetu čoraz viac smeruje k prezentácii kvalitného videa a živé prenosy sú v tomto smere mimoriadne zaujímavé“ doplnil Martin Šesták.

Všetky bližšie a nové informácie budú zverejnené na web stránkach okeyleto.zoznam.sk, www.okey.sk, www.forza.sk

------------------------------------
Organizátori: Rádio Okey, Mesto Poprad, AquaCity Poprad, Produkčný dom FORZA
Generálni reklamní partneri: zdravotná poisťovňa DÔVERA, MECOM GROUP Hlavní reklamní partneri: Demänovka, Tauris, pivo Šariš Reklamní partneri: Peugeot, Provimi Pet Food, Slovanet, Prvá stavená sporiteľňa, TIPSPORT SK, Coca-Cola Oficiálni dodávatelia: TOI TOI & DIXI, PLASTT, Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. , VEOLIA Voda Mediálni partneri: Nový Čas, TV Markíza, zoznam.sk, Markíza, Žurnál, Nový Čas Nedeľa, Život, IN, Kam do mesta, čas.sk, Boomerang, ISPA, SITA
 

Vyberte región