Okey Leto štartuje už tento piatok

30.07.2009 Poprad

Najväčší hudobný festival na východnom Slovensku otvorí pre svojich návštevníkov svoje brány už tento piatok, t.j. 31. júla o 14.00 hod..
Futbalový štadión AquCity Poprad opäť ožije a umožní nadšencom kvalitnej slovenskej a českej hudby vychutnať si leto naplno. V priebehu dvoch dní vystúpi viac ako 100 slovenských a českých účinkujúcich, ktorých skladby určujú aktuálne trendy populárnehuddby.

Prvý deň festivalu na pódiu vystúpi 15:30 h – Mukatado 16:15 h - Vidiek 17:15 h – Taktici, 18:15 h – Gipsy.cz, 19:15 h – IMT SMILE, 20:30 h – Zuzana Smatanová, 21:45 h – NO NAME, 23:00 – Olympic. V sobotu 1. augusta na pódiu vystúpi o 15:30 h – U. K. N. D, 16:15 h - Banjo Band Ivana Mládka, 17:15 h – Polemic, 18:20 h – Gladiator 19:25 h – Katarína Knechtová, 20:30 h – Horkýže slíže, 21:45 h – Jana Kirschner, a o 23:00 h – Michal David.

Organizátori prichystali pre návštevníkov Zónu zábavy, pričom ani tento rok nebude chýbať: Buď „Okey s DÔVEROU\" - príďte sa do stanu DÔVERA „reštartnúť“! , Internet-stan Slovanet, Zapojte sa do kreatívneho wallpaintingu - Prvá stavebná sporiteľňa, Lezecká fľaša a gumobeh - Coca-Cola, Nový Čas hľadá Dievča leta, Chceš krídla, vedieť budúcnosť a dostať darček - stánok časopisu Markíza, Stan Tabletkapo – ESCAPELLE, Canon TiPi – zapožičaj si fotoaparát a nafoť si svoju vlastnú story v kategóriách detail, ľudia a zábava a taktiež si návštevníci budú môcť vychutnať let naTeplovzdušnom balóne Šariš v stanovom mestečku.

Na najväčšom slovenskom popovom festivale Okey Leto v Poprade budú mať účastníci k dispozícii bezplatný prístup na vysokorýchlostný internet. Dobrá káva k internetu bude v špeciálnom internetstane rovnako zadarmo. V zábavných súťažiach majú návštevníci festivalu šancu vyhrať bezplatný internet aj na doma. Tí, čo nevyhrajú, si môžu priamo na mieste aktivovať internet na prvých 6 mesiacov viazanosti bez poplatkov.

Zdravotná poisťovňa DÔVERA pripravila pre všetkých svojich poistencov zľavu vo výške 5 € pri zakúpení dvojdňového lístka priamo na mieste (zľava sa nevzťahuje pri zakúpení lístka v predpredaji, ani pri zakúpení jednodňovej vstupenky). Pôvodná cena dvojdňovej vstupenky na mieste je 17 €, cena dvojdňovej vstupenky po zľave pre poistencov zdravotnej poisťovne DÔVERA je 12 €.

Iba Okey leto vám okrem skvelej zábavy ponúka aj možnosť vyhrať úžasný slovenský Peugeot 207. Pošlite SMS v tvare OKEY LETO na číslo 6663, príďte si užiť hudobný festival a vyhrajte nové auto. Žrebovať sa bude priamo na festivale v sobotu prvého augusta.

Hudobný festival Okey Leto a spoločnosť TIPSPORT SK pripravili pre návštevníkov netradičnú atrakciu. Česká skupina Gipsy.cz, slovenská kapela Taktici, Missky z Produkčného domu Forza a trojčlenný team odvážnych dievčat vybratý priamo na festivale si prvýkrát v histórií zmerajú svoje sily vo vodnom futbale. Na rozhodcovskú stoličku v piatok 31.júla o 19:00 hod. zasadne Zuzana Smatanová a 1. júla o 19:00 hod. riaditeľka súťaže Miss Slovensko Lucia Hablovičová. Táto najadrenalínovejšia a „najhviezdnejšia“ atrakcia sa uskutoční pod logom Tipsportu.

Bližšie informácie budú zverejnené na Internetových stránkach okeyleto.zoznam.sk, www.okey.sk, www.forza.sk

------------------------------------
Organizátori: Rádio Okey, Mesto Poprad, AquaCity Poprad, Produkčný dom FORZA
Generálni reklamní partneri: zdravotná poisťovňa DÔVERA, MECOM GROUP Hlavní reklamní partneri: Demänovka, Tauris, pivo Šariš Reklamní partneri: Peugeot, Provimi Pet Food, Slovanet, Prvá stavená sporiteľňa, TIPSPORT SK, Coca-Cola Oficiálni dodávatelia: TOI TOI & DIXI, PLASTT, Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. , VEOLIA Voda Mediálni partneri: Nový Čas, TV Markíza, zoznam.sk, Markíza, Žurnál, Nový Čas Nedeľa, Život, IN, Kam do mesta, čas.sk, Boomerang, ISPA, SITA
 

Vyberte región