ŠK Tatran Prešov - THW Kiel 32:38 (13:20)

06.12.2004 Celý región

v osemfinále Ligy majstrov v hádzanej mužov\r\nZostava a góly Prešova: Bakša, Bražnyk - Marušák 3, Pokotylo 7/3, Urban, Pekár 1, Čorej 4, Fuňak 4, Kravčák, Gru...
v osemfinále Ligy majstrov v hádzanej mužov
Zostava a góly Prešova: Bakša, Bražnyk - Marušák 3, Pokotylo 7/3, Urban, Pekár 1, Čorej 4, Fuňak 4, Kravčák, Gruca 1, Tumidalský 4, Durilla, Antl 4, Tabačko 4

Najviac gólov za Kiel: Ahlm 9, Boquist 6, J. Petersson 6/2
pok. hody: 4/3 - 4/3
vylúčení: 4 - 4
rozhodovali: Plesa a Cirligeanu (obaja Rum. )
1500 divákov

Jurij Žuravľov (tréner Prešova): Hrali sme zle najmä v obrane, nepremieňali šance a navyše robili aj technické chyby. To všetko skúsený protivník náležite trestal. Hostia nemali problém presadzovať sa v hre jeden na jedného a skvele im vychádzala najmä spolupráca spojok s pivotom.

Zvonimir Serdarušič (tréner Kielu): Na domácich sme sa veľmi dobre takticky pripravili. Moji hráči dobre bránili a nútili hrať súpera individuálne, veľa vychytal v bránke skvelý Fritz. Strelili sme vyše 30 gólov, čo je dobrá vizitka, keďže sme hrali na paluvke súpera.

Róbert Kravčák (kapitán Prešova): Zápas sa zlomil v 17. min prvého polčasu, keď nám hostia šnúrou 7:0 ušli a potom už len kontrolovali vývoj. Chlapcom však nemožno uprieť snahu, bojovali až do konca. Pri niektorých nevyužitých šanciach nám možno chýbalo šťastie, ale súper bol jasne lepší.
 

Vyberte región