Hantuchová by zašla na večeru s Pittom, Clooneym či Mandelom

29.06.2011 Celý región

Foto: SITA/APLONDÝN 29. júna (WEBNOVINY) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová by si v prípade možnosti výberu zašla na večeru s hercami Bradom Pittom či Georgeom Clooneym alebo politikom Nelsonom Mandelom. Najčastejšie kliká na internetovej stránke Luxurry.com. Prezradila to v rozhovore pre internetovú stránku Pohára federácie.

"Herečka, manažérka alebo modelka," vymenovala 28-ročná popradská rodáčka svoje profesie v hypotetickom živote bez tenisu a pridala aj predstavu o tom, kto by ju mohol hrať v prípadnom biografickom filme: "Možno Jennifer Anistonová. Mám pocit, že je to veľmi milá osoba, ktorá zostáva nohami na zemi."

Bývalá päťka svetového rebríčka Hantuchová je v anglosaskom jazykovom svete známa pod skratkou krstného mena Dani, pridala však aj menej zafixované oslovenie: "Dadika." Z uvedených záľub je do značnej miery novinkou surfovanie, ktorým podľa kontextu zrejme myslela reálne na vlnách, nie webe. Preferovanou dovolenkovou destináciou je Kapské Mesto. Ak by Hantuchová musela spievať karaoke, vybrala by si taliansku skladbu Favola. Naposledy si stiahla Barbaru Streisandovú, ale nekonkretizovala titul.
 

Vyberte región