Hantuchová nafotila kalendár, výťažok pôjde na charitu

28.07.2011 Celý región

MONAKO 28. júla (WEBNOVINY) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová pózovala v Monaku fotografovi a módnemu návrhárovi Lukášovi Kimličkovi. Snímky sa na jeseň tohto roka objavia v jej novom charitatívnom kalendári Daniela Hantuchová 2012. Výťažok z predaja poputuje deťom trpiacim vírusom HIV v Kambodži, ktorým 28-ročná rodáčka z Popradu pomáha prostredníctvom svojej nadácie už niekoľko rokov.

"Spolupráca s Lukášom Kimličkom bola úžasná. Fotili sme v Monaku niekoľko dní a priznám sa, že bolo príjemné stať sa na pár dní modelkou. Stále však zostávam v prvom rade tenistkou," uviedla aktuálna slovenská tenisová dvojka vo dvojhre a pokračovala: "Kalendár je určený pre dobrú vec a má pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Nevinným deťom, ktoré v živote možno nemajú toľko šťastia ako my ostatní."

Po návrate z Monaka sa Daniela Hantuchová zdržala pár dní na Slovensku, kde sa prezentovala aj na dobročinnej akcii v nemocnici v Žiari nad Hronom, a potom odcestovala na zámorské turné. V stredajšom zápase 2. kola na turnaji v Stanforde nestačila na druhú nasedenú, ruskú tenistku Mariu Šarapovovú, s ktorou prehrala tesne 2:6, 6:2, 4:6.
 

Vyberte región