Grand takmer na 100%

05.01.2012 Liptovský Mikuláš

DEMÄNOVSKÁ DOLINA 5. januára (WBN/PR) – Silvestrovskú náladu a atmosféru hôr si užívali lyžiari v Nízkych Tatrách do sýtosti. Lyžiarske stredisko praskalo vo švíkoch a jediný Grandhotel v stredisku atakoval až 100% obsadenosť lôžok. Vynovený Wellness Hotel Grand Jasná s novými izbami si užívali návštevníci zo Slovenska, Čiech, Poľska aj rusky hovoriacich krajín.

Stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka na severnej a južnej strane Chopku lyžiarske trate vhodné pre všetkých lyžiarov od malých detí až po freeriderov. Počas sviatkov aj na Silvestra sa o tom presvedčili i klienti Wellness Hotela Grand Jasná, ktorý sa nachádza priamo na svahu vedľa ikonickej kabínkovej lanovky strediska tzv. Grand Jet s oranžovými sklami. Obsadenosť tohto štvorhviezdičkového hotela s najlepšou polohou v stredisku bola počas Silvestra takmer 100%.

Hotel prevádzkovaný spoločnosťou Tatry mountain resorts, a.s. prešiel na jeseň ďalšou rekonštrukciou, pribudli novinky v oblasti parkovania a wellness služieb, novú tvár majú aj izby. Investícia do rekonštrukcie hotela prekročila 1,3 mil. EUR.

Hostia sa tak od začiatku zimnej sezóny majú možnosť ubytovať aj v 27 novučičkých izbách zariadených v atraktívnom horskom štýle, v prírodných tónoch pre pocit dokonalého pohodlia. Príjemnú atmosféru s výhľadom na lyžiarske stredisko dotvárajú starostlivo vybrané kvalitné materiály ako drevo, kov, tkaniny a na mieru vyhotovený nábytok s dokonale premyslenými detailmi pre maximálny komfort. Dušu celému priestoru vdychujú aj zaujímavé doplnky v podobe svietidiel, spracovania kovov, dekoračných prvkov, či kamennej steny v kúpeľni.

Pre rodiny je skvelou správou, že služby hotela sa doplnili aj o aktivity a program pre deti priamo v hoteli. Keď majú malí lyžiari už dosť pohybu na snehu, či v lyžiarskej škole Maxiland, tak sa príjemne zabavia aj v hoteli. Na ich maškrtné brušká sa pripravili aj kuchári, ktorí pre malých lyžiarov ponúkajú špeciálne detské menu, zdravé, a napriek tomu chutné.

Len nedávno otvorené wellness centrum kombinujúce pobyt v interiéri aj atraktívnom exteriéri s výhľadom na hory bolo rozšírené o ďalšie dve terapeutické miestnosti. Tieto umožnia dopriať si relax v podobe telových či pleťových ošetrení viacerým zákazníkom.

K spokojnosti zákazníkov tiež prispejú nové parkoviská.

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky a Chalets Záhradky De Luxe, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Srdiečko, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Spoločnosť navyše úzko spolupracuje s horským strediskom Štrbské Pleso. Ku koncu roka 2011 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 100 mil. € a ďalších 56 miliónov € má prispieť k zvýšeniu štandardu a návštevnosti našich hôr v najbližších rokoch. Posledná akvizícia TMR je Aquapark Tatralandia. Ide o najväčší slovenský termálny aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu v štýle Divokého západu vo Western City, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia.
 

Vyberte región