Paul McCartney čítal deťom zo svojej novej knihy

12.11.2005 Celý región

Exbeatle Paul McCartney predstavil svoju knižku pre deti Vysoko v oblakoch tým najlepším kritikom - samotným deťom. Šesťdesiattriročný spevák predčítaval a o...
Exbeatle Paul McCartney predstavil svoju knižku pre deti Vysoko v oblakoch tým najlepším kritikom - samotným deťom. Šesťdesiattriročný spevák predčítaval a odpovedal na zvedavé otázky žiakov základnej školy vo štvrtok v Los Angeles.

Prvých šesť strán knižky, ktorá je o usilovnej veveričke Wirral, vyvolali medzi \"neposednými\" žiačikmi neočakávané reakcie. \"Prečo autor píše takéto smutné príbehy pre deti? , \" opýtal sa jeden zmätený malý chlapec. McCartney chlapca objal a s úsmevom mu pošepkal: \"Aby deti plakali\". Spevák potom dodal, nech sa nebojí o Wirral, pretože aj keď jej zomrela mamička, všetko bude v poriadku. Pre rockovú ikonu bolo čítanie knihy deťom novinkou, pretože ako sám tvrdí, nikdy svojim trom vnúčatám ani dvojročnej dcére Beatrice nečítal knižky. Jeho dcérka je na čítanie ešte veľmi malá a zatiaľ preferuje ilustrácie.
 

Vyberte región