30. kolo I. hokejovej ligy - neodohrali sa 2 zápasy

16.12.2005 Celý región

VTJ Trebišov - HK Lietajúce kone Prešov 3:5 (1:0, 2:4, 0:1)\r\nHKM Humenné - VTJ Topoľčany 7:3 (4:0, 2:2, 1:1)
VTJ Trebišov - HK Lietajúce kone Prešov 3:5 (1:0, 2:4, 0:1)
Góly: 20. Koniar, 23. Saxún, 30. Dutkovič - 21. Troliga, 23. Šoltis, 25. Kyseľa, 31. , 59. Ondrej
Rozhodovali: Ország - Sojko, T. Szabó
vylúčení: 8:11, navyše: Polanský (Prešov) 5+DKZ za hrubosť
presilovky: 2:1
oslabenia: 0:2
240 divákov

Lepšie začali domáci, ktorí prvú tretinu ju vyhrali 1:0. V druhej už na hostí nestačili, a keď hostia pridali v poslednej tretine piaty gól body cestovali do Prešova.

HKM Humenné - VTJ Topoľčany 7:3 (4:0, 2:2, 1:1)
Góly: 8. Petrovič, 11. Mižák, 16. Mazúch, 16. , 24. Ižvolt, 34. Franc, 56. Sekula - 22. , 30. Šmotlák, 47. Hurtaj
Rozhodovali: Rudý - Hric, V. Smerek
vylúčení: 5:9
presilovky: 3:2
oslabenia: 0:0
932 divákov

O víťazovi rozhodla úvodná tretina, keď východniari štyrikrát prekonali nie najistejšieho Ďatelinku, pričom dva góly dokázali streliť za 21 sekúnd. V ďalšom priebehu bola hra vyrovnaná, pri šanciach domácich sa zaskvel brankár Chvojka (striedal v 34. minúte). Záverečné dejstvo patrilo viac súperovi, no nakoniec sa štvorgólový rozdiel nezmenil.
(TASR)

MŠHK Prievidza - HK VTJ Spišská Nová Ves - nehralo sa, hostia na zápas nepricestovali
Stretnutie MŠHK Prievidza - HK VTJ Spišská Nová Ves sa v piatok nehralo. Hokejisti Spišskej Novej Vsi v stanovenom termíne na zápas nepricestovali a hlavný rozhodca František Mihálik po polhodinovej lehote zápas ukončil. Hráči Spišskej Novej Vsi do Prievidze nedorazili údajne pre snehové záveje v Jasenove, kde zaviazli. Záverečné slovo v tomto prípade bude mať ZOK I. ligy.

HC 05 Banská Bystrica - HK Trnava - stretnutie sa nehralo
Trnavskí hokejisti do Banskej Bystrice pre neprejazdnú cestu cez Žarnovicu nepricestovali. Hlavný rozhodca Baluška po 65 minútach čakania označil duel za neodohraný. Stretnutie chcú odohrať 6. januára 2006, tento termín však musí ešte schváliť ZOK I. ligy.

HK Levice - Dukla Senica 6:3 (0:0, 1:2, 5:1)
Góly: 46. a 49. I. Švarný, 22. S. Saliji, 46. Pupák, 47. Ľ. Strapko, 56. Vozdecký - 29. Kadraba, 38. Š. Rusnák, 44. Šimek