Mikuláš Dzurinda zavítal do Vranova nad Topľou

03.05.2006 Celý región

Vranov nad Topľou 3. mája (TASR) - Návštevou predstaviteľov SDKÚ-DS vo Vranove nad Topľou pokračovala dnes predvolebná kampaň politického subjektu na východe...
Vranov nad Topľou 3. mája (TASR) - Návštevou predstaviteľov SDKÚ-DS vo Vranove nad Topľou pokračovala dnes predvolebná kampaň politického subjektu na východe Slovenska.

Zhruba 800 zhromaždených obyvateľov oslovil predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda volebným programom strany, pričom vyzdvihol \"voľbu modrej\" a štyri priority - vzdelanosť, bezpečnosť, občianskosť a spravodlivosť. Poukázal na dobre zvolenú cestu počas uplynulých rokov, v rámci ktorej sa podarilo znížiť nezamestnanosť aj na východe Slovenska. \"Viem, že ešte stále je 19 zo 100 ľudí vo Vranove nezamestnaných, ale verím tiež, že postupne ich bude len menej, \" povedal Vranovčanom Dzurinda. Vyzdvihol rozsiahly projekt s celkovým nákladom vyše 1,5 miliardy korún, ktorý sa dotkne nielen Vranova, Hanušoviec nad Topľou, ale aj ďalších 14 obcí regiónu a ktorý prinesie tamojším obyvateľom nový vodovod, kanalizáciu a zdravé životné prostredie. \"Jediná cesta, ktorá bude spájať Slovensko s Berlínom, Parížom či celým svetom a ktorá bude Slovensku pomáhať, je cesta znášanlivosti a pokoja, \" povedal Dzurinda.
Na stretnutí s obyvateľmi sa zúčastnil aj podpredseda SDKÚ-DS Ivan Mikloš a ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny Iveta Radičová. Vo štvrtok sa Dzurinda a ďalší členovia politického subjektu stretnú s obyvateľmi Trebišova a ďalších miest.
 

Vyberte región