Náraz do stĺpu sa skončil smrťou, nájdené konope použil pre seba, aj predával

11.07.2006 Celý región

Náraz do stĺpu sa skončil smrťou:\r\nPrešovský policajný vyšetrovateľ vyšetruje včerajšiu smrteľnú dopravnú nehodu ku ktorej došlo v prešovskej časti Vydumanec.
Náraz do stĺpu sa skončil smrťou:
Prešovský policajný vyšetrovateľ vyšetruje včerajšiu smrteľnú dopravnú nehodu ku ktorej došlo v prešovskej časti Vydumanec.

V čase o 18:55 h viedol 47 ročný muž z Malého Šariša auto Kia Preggio od Malého Šariša na Prešov. V miernom klesaní ľavotočivej zákruty neprispôsovil rýcholsť jazdy a s autom zišiel v pravo na trávnatý ostrovček. Tu narazil do stĺpa verejného osvetlenia, ktorý zohol a vytrhol zo základu. Pri nehode utrpel 55 ročný spolujazdec z Košíc ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahol. Vodič utrpel ťažké zranenia s dobou liečenia 6 týždňov. Celková spôsobená hmotná škoda bola vyčíslená na 215 000. - Sk. Vodičovi bola odobratá krv na zistenie alkoholu v krvi. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin usmrtenia. Nájdené konope použil pre vlastnú potrebu a aj predával:Humenský policajný vyšetrovateľ vzniesol včera obvinenie 20 ročnému Humenčanovi pre zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Obvinený mladík v jeseni 2005 našiel pri chodníku na Laboreckej ulici v Humennom igelitové vrecko so sušinou z rastlín rodu konope. Toto si zobral domov, pričom časť použil pre vlastnú potrebu a časť zabalil do skladačiek a predával v Humennom do konca marca 2006. Na Domaši našli muníciu z II. sv. vojny:Včera telefonicky oznámil na polícii vo Vranove nad Topľou 60 ročný Prešovčan, že na rekreačnej oblasti Domaša, stredisko Dobrá našiel na pláži mínometný granát z obdobia II. sv. vojny. Na miesto bol privolaný pyrotechnik, ktorý muníciu prevzal a zabezpečil k zneškodneniu.
 

Vyberte región