Dnes má meniny Belo

03.09.2006 Celý región

Mužské meno Belo je odvodené z mena Vojtech, ktoré má slovanský pôvod a v preklade znamená \"tešiteľ vojska\". Na Slovensku sa s nositeľmi tohto mena často nes...
Mužské meno Belo je odvodené z mena Vojtech, ktoré má slovanský pôvod a v preklade znamená \"tešiteľ vojska\". Na Slovensku sa s nositeľmi tohto mena často nestretávame.

Belovia, ktorí oslavujú meniny 3. septembra, majú pozoruhodne rýchle reakcie. Nohami stoja na zemi, hlavu však majú stále v oblakoch. Uprednostňujú povolania, ktoré im umožňujú vidieť hneď výsledky svojho úsilia. Vyhľadávajú príjemnú spoločnosť, kde sa snažia zapôsobiť na ženské pokolenie. Radi sa oddávajú pôžitkárskemu spôsobu života. Majú svojský pohľad na svet. Túžia byť predovšetkým pochopení. Nevedia žiť sami, preto si zavčasu vytvoria rodinné zázemie. Ich zdravie je väčšinou znamenité. Tešia sa veľkej vitalite, občasné problémy však môžu mať so žalúdkom. Belov ovplyvňuje planéta Saturn. Ich šťastné farby sú hnedá, čierna a zelená. Ochranné rastliny kostihoj, štiav, ochranné kamene achát, zafír a opál.
(TASR)
 

Vyberte región