Dnes má meniny Alica

06.09.2006 Celý región

Ženské meno Alica má nejasný pôvod. Je pravdepodobne odvodené zo staronemeckého mena Adelheid, čo v preklade znamená \"vznešená bytosť\". Na našom území sa tot...
Ženské meno Alica má nejasný pôvod. Je pravdepodobne odvodené zo staronemeckého mena Adelheid, čo v preklade znamená \"vznešená bytosť\". Na našom území sa toto meno vyskytuje málokedy.

Alice, ktoré majú meniny 6. septembra, patria k ženám, ktoré nikdy neváhajú a realizujú všetky životné predstavy, ciele a predsavzatia. Sú pritom sebaisté a pomerne panovačné. V škole dosahujú Alice celkom dobré výsledky, no dôležitejší je pre ne výber povolania. Najlepšie sa cítia v pozícii, kde sa skrýva trochu rizika. Často sú obdarené umeleckým talentom. Tieto dámy svoje kontakty s vplyvnými ľuďmi inteligentne využívajú na to, aby presadili svoje záujmy, pretože sú veľmi ctižiadostivé. Mali by si dávať pozor na prepracovanie a dožičiť si čas na spánok. Ovplyvňujú ich planéty Jupiter a Neptún. Alicine šťastné farby sú svetlozelená, modrá a biela. Ochranné rastliny skorocel, pľúcnik, kamene akvamarín a smaragd.
(TASR)
 

Vyberte región