Dnes má meniny Natália

06.10.2006 Celý región

Ženské meno Natália má latinský pôvod a jeho voľný preklad je \"dieťa Vianoc\". Nositeľky oslovujeme Natálka, Naťa, Natka a na našom území patrí v súčasnosti t...
Ženské meno Natália má latinský pôvod a jeho voľný preklad je \"dieťa Vianoc\". Nositeľky oslovujeme Natálka, Naťa, Natka a na našom území patrí v súčasnosti toto meno medzi populárne.

Natálie, ktoré oslavujú meniny 6. októbra, sú prevažne materialisticky založené. Sú aj neskrotné, niekedy úskočné a iba ťažko prijímajú názory iných. Potrebujú predovšetkým ocenenie, porozumenie a lásku. Zvyčajne svedomito študujú a keďže sú ctižiadostivé, neváhajú použiť všetky dostupné prostriedky na dosiahnutie svojho cieľa. V citovej oblasti je Natália zdržanlivá a ťažko čitateľná. Natálie sú väčšinou odolné a obdarené dobrou vitalitou. Môžu sa však u nich prejaviť zdravotné problémy spojené s dýchaním. Stravou by si mali dopĺňať najmä vitamíny A a E. Ovplyvňuje ich planéta Venuša. Šťastné farby Natálie sú svetlomodrá a žltá. Ochranné rastliny mäta, prvosienka a rebarbora, ochranné kamene opál a citrín.
(TASR)
 

Vyberte región