Noví poslanci v mestskom parlamente

03.12.2006 Prešov

Volebný obvod číslo 1:\r\n1. Milan Laca (Smer-SD+ĽS-HZDS+SNS+SF) - 2 245 hlasov\r\n2. Milan Berdis (Smer-SD+ĽS-HZDS+SNS+SF) - 1 818 hlasov\r\n3. Katarína Ďurčanská...
Volebný obvod číslo 1:
1. Milan Laca (Smer-SD+ĽS-HZDS+SNS+SF) - 2 245 hlasov
2. Milan Berdis (Smer-SD+ĽS-HZDS+SNS+SF) - 1 818 hlasov
3. Katarína Ďurčanská (SDKÚ-DS+KDH) - 1 711 hlasov

4. Jozef Baláži (SDKÚ-DS+KDH) - 1 587 hlasov
5. Mária Kusendová (Smer-SD+ĽS-HZDS+SNS+SF) 1 586 hlasov
6. Ján Ahlers (SDKÚ-DS+KDH) - 1 585 hlasov
7. Svetlana Pavlovičová (Smer-SD+ĽS-HZDS+SNS+SF) 1 525 hlasov
Volebná účasť v tomto obvode bola 38,55%, počet platných hlasovacích lístkov pre poslancov bol 6 205

Volebný obvod číslo 2:
1. Miroslav Lukáč (Smer-SD+ĽS-HZDS+SNS+SF) - 814 hlasov
2. Milan Benč (NEKA) - 699 hlasov
3. Igor Smolko 695 (Smer-SD+ĽS-HZDS+SNS+SF) - 695 hlasov
Volebná účasť v tomto obvode bola 37,99%, počet platných hlasovacích lístkov pre poslancov bol 2 574.

Volebný obvod číslo 3:
1. Ján Čižmár (Smer-SD+ĽS-HZDS+SNS+SF) - 1 082 hlasov
2. Marta Kollárová (NEKA) - 1 046 hlasov
3. Mária Čižiková (SDKÚ-DS+KDH) - 994 hlasov
4. Anton Neupauer (SDKÚ-DS+KDH) - 867 hlasov
Volebná účasť v tomto obvode bola najvyššia zo všetkých obvodov - 39,59%, počet platných hlasovacích lístkov pre poslancov bol 3 100.

Volebný obvod číslo 4:
1. Ivan Benko (NEKA) - 1 027 hlasov
2. Jozef Kužma (SDKÚ-DS+KDH) - 905 hlasov
3. Viktor Tkáčik (SDKÚ-DS+KDH) - 994 hlasov
4. Anton Bidovský (Smer-SD+ĽS-HZDS+SNS+SF) - 729 hlasov
Volebná účasť v tomto obvode bola 36,38%, počet platných hlasovacích lístkov pre poslancov bol 3 285.

Volebný obvod číslo 5:
1. Ľudovít Malaga (Smer-SD+ĽS-HZDS+SNS+SF) - 915 hlasov
2. Miroslav Benko (Smer-SD+ĽS-HZDS+SNS+SF) - 901 hlasov
3. Stanislav Goban (SDKÚ-DS+KDH) - 897 hlasov
4. Mikuláš Bodnár (SDKÚ-DS+KDH) - 827 hlasov
Volebná účasť v tomto obvode bola 36,13%, počet platných hlasovacích lístkov pre poslancov bol 3 073.

Volebný obvod číslo 6:
1. Štefánia Andraščíková (NEKA) - 1 919 hlasov
2. Vasiľ Janko (SDKÚ-DS+KDH) - 1776 hlasov
3. Stanislav Kahanec (SDKÚ-DS+KDH) - 1 758 hlasov
4. Jozef Pribula (SDKÚ-DS+KDH) - 1 726 hlasov
5. Juraj Hurný (SDKÚ-DS+KDH) - 1 461 hlasov
6. Andrea Turčanová (SDKÚ-DS+KDH) - 1 415 hlasov
7. Marián Kohut (SDKÚ-DS+KDH) - 1 413 hlasov
8. Jozef Kislík (SDKÚ-DS+KDH) - 1 284 hlasov
9. Soňa Bošelová (SDKÚ-DS+KDH) - 1 257 hlasov
Volebná účasť v tomto obvode bola 31,62%, počet platných hlasovacích lístkov pre poslancov bol 6 409.
(Zdroj štatistický úrad)
 

Vyberte región