V Prešove odštartovali multimediálnu súťaž Rebrík

19.04.2007 Prešov

Prešov 19. apríla (TASR) - Novú interaktívnu multimediálnu súťaž pre hudobných interpretov a verejnosť pod názvom Rebrík odštartovali v Prešove.
Do súťaže sa môžu prihlásiť hudobní interpreti všetkých žánrov. \"Rebrík prebieha na internetovej stránke www.gagas.sk/rebrík a nemá určenú dobu ukončenia. Založená je na internetovom hlasovaní, ktoré ovplyvňuje umiestnenie hudobných interpretov a ich prezentáciu, \" uviedol dnes pre TASR organizátor súťaže a gitarista prešovskej skupiny Gagas Erik Wittner. Dodal, že hlasovanie prebieha online, a preto môže dochádzať k zmene umiestnenia v priebehu hodiny. V tamojšom parku kultúry a oddychu - Čierny orol sa uskutočnia prezentačné koncerty skupín zapojených do súťaže a dvakrát ročne aj finálové večery. Prvý prezentačný koncert sa uskutoční 17. mája.
\"Cieľom súťaže je pomôcť najmä mladým hudobníkom predviesť sa na nesúťažných koncertoch, prezentovať svoju hudbu cez internet a vyhrať zaujímavé ceny, \" doplnil Wittner. Dodal, že do súťaže sa môže zapojiť každý bez obmedzenia veku, pohlavia, počtu členov či žánru. Stačí poslať jednu skladbu s názvom interpreta a diela (od 10 sekúnd do 6 minút), spolu s textom a kontaktnými údajmi na adresu: rebrik@gagas.sk.
 

Vyberte región