Na Domaši pokračuje 4. ročník festivalu Orange Music Summer Domaša

07.07.2007 Celý región

Domaša/Holčíkovce 7. júla (TASR) - Dobrá muzika slovenských a českých kapiel, vynikajúca nálada a v podstate ideálne počasie sprevádzajú druhý deň 4. ročníka dvojdňového festivalu Orange Music Summer Domaša, ktorý ...
Odštartovaním festivalu otvorili v tomto stredisku oficiálne aj letnú turistickú sezónu. Záujem o vystúpenia popredných skupín prejavili počas prvého festivalového večera tisícky milovníkov kvalitnej hudby. \"V prípade, že dnes nebudú stačiť parkovacie plochy v blízkosti festivalu, odkloníme dopravu do obce, \" uviedol pre TASR jeden z organizátorov podujatia Slavomír Fedor.
Počas najväčšieho východoslovenského letného hudobného festivalu sa predstaví viac ako 50 hudobných skupín a 200 účinkujúcich. Hudobná produkcia bude počas obidvoch dní od 12. do 6 hodiny rannej. Spoločnosť Orange Slovensko ako generálny partner festivalu pripravila pre všetkých návštevníkov špeciálnu zónu pohody s dobrou hudbou a príjemným posedením - tzv. Orange oázu.
Manažér projektu Július Kuruc uviedol, že séria letných hudobných festivalov Orange Music Summer na Domaši, Ružinej a Duchonke patrí medzi najobľúbenejšie letné hudobné podujatia. Festival sa už dostal na tretie miesto za Pohodou a Hodokvasom. Minuloročná návštevnosť trojfestivalu presiahla 42-tisíc osôb.
Holčíkovská samospráva pred otvorením letnej turistickej sezóny investovala do čistenia rigolov, miestnych komunikácií, kosenia a úpravy pláží, rekonštrukcie sociálnych zariadení a prípravy festivalu asi štvrť milióna korún.
 

Vyberte región