GE Money otvorilo v Poprade vlastnú pobočku

09.08.2007 Poprad

Poprad, 9. august 2007\r\nSpoločnosť GE Money v rámci svojej obchodnej stratégie otvárania siete pobočiek po celom Slovensku dnes slávnostne otvorila svoju pobočku v centre Popradu na Nám. sv. Egídia 112.
Pobočka GE Money predstavuje finančný dom na vysokej kvalitatívnej úrovni, v ktorých budú finanční špecialisti Popradčanom ponúkať finančné služby. Táto expanzia je súčasťou dlhodobej stratégie GE Money, ktorá už prevádzkuje 562 vlastných pobočiek v regióne strednej a východnej Európy.

„GE Money ako vedúci poskytovateľ finančných služieb po celom svete sa zameriava na ponúkanie stále nových a inovatívnych finančných produktoch, ktoré sú nastavené presne podľa potrieb zákazníkov jednotlivých trhov, “ uviedol riaditeľ pobočkovej siete GE Money Miloš Drančák a dodal: „Otvorením pobočkovej siete na Slovensku chceme sprostredkovať obyvateľom Popradu a širokého okolia výhody, ktoré hľadajú – rýchly a jednoduchý prístup k širokému množstvu finančných produktov, ako aj flexibilitu vo vyberaní tej najlepšej možnosti pri ich finančných potrebách, “ dodal.

Všetko pod jednou strechou

Koncept pobočiek je založený na poskytovaní kvalitných a sofistikovaných finančných služieb a individuálnom prístupe k zákazníkovi. Súčasní ako aj potencionálni zákazníci GE Money majú možnosť dostať sa k informáciám o jednotlivých produktoch za odbornej asistencie profesionálnych poradcov. Každá pobočka bude zákazníkom ponúkať produkty oboch divízií – Auta a Sales Finance. V úvodnej fáze budú mať klienti možnosť získať produkty ako Expres pôžička, kreditná karta MoneyCard, Spätný úver a kapitálové životné poistenie. V ďalších fázach bude GE Money rozširovať toto porftólio o ďalšie výhodné a inovatívne produkty. „Naše produkty sú určené pre všetkých, ktorí túžia vlastniť nejakú komoditu alebo službu a buď na ňu momentálne nemajú hotovosť alebo im pripadá efektívnejšie rozložiť si odlev financií spojený s kúpou na dlhšie obdobie, aby si tak nenarušili rodinný rozpočet. Splátkový predaj už dávno nevyužívajú len slabšie vrstvy obyvateľstva, ale aj dobre zarábajúci, ktorí si takto zabezpečujú rovnováhu vo financiách, “ uviedol Miloš Drančák.

Sofistikované a príjemné už na pohľad

Pobočky GE Money sú unikátne aj z pohľadu dizajnu interiéru. Samotné architektonické riešenie pobočiek odráža základné stratégie GE Money: poskytovať klientom služby a produkty rýchlo, jednoducho a pohodlne. Preto majú všetky pobočky jednotný štýl, ktorý reflektuje požiadavky zákazníkov: komfort, pocit súkromia, príjemné prostredie, funkčnosť jednotlivých zón (komunikačno-predajná zóna, oddychová zóna) a jednoduchý ale komplexný dizajn. Obchodné miesta sú presvetlené a vytvorené z kvalitných materiálov navodzujúcich pokojnú a útulnú atmosféru. Dizajnérom išlo o navodenie takmer domácej atmosféry: koberce na podlahách majú znižovať hlučnosť, interiér je vo svetlých farbách a jasných teplých tónoch. Zákazníkom bude zdarma podávaná káva.

Pobočka GE Money v Poprade sa nachádza na Nám. Sv. Egídia 112 a klienti môžu využiť jej služby v pracovných dňoch od 9.00 do 18.00 hod. GE Money v tomto týždni otvorila svoje pobočky v Košiciach a vo Zvolene. Do konca roka plánuje otvoriť 10 pobočiek po celom Slovensku a v ďalších rokoch pokračovať v prehusťovaní týchto predajných kanálov.

František Klincko,
hovorca GE Money, a. s.

* * *
GE (NYSE:GE) je diverzifikovanou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti vyspelých technológií, médií a finančných služieb na zlepšenie nášho života od leteckých motorov cez veterné turbíny až k finančným službám, zdravotníckym zariadeniam, televíznemu vysielaniu či výrobe plastov. GE pôsobí vo viac ako 100 krajinách po celom svete a zamestnáva vyše 300 000 zamestnancov. Viac informácií o GE môžete nájsť na www.ge.com.
 

Vyberte región