Na 15. ročníku výstavy Bardkontakt sa predstaví 38 firiem

22.08.2007 Bardejov

Bardejov/Spišská Nová Ves 22. augusta (TASR) - Na 15. ročníku kontraktačno-predajnej výstavy Bardkontakt, ktorá sa bude konať 24. až 26. augusta v Športovej hale v Bardejove, sa predstaví 38 firiem, medzi nimi dve z Českej republiky.
K dispozícii budú mať vyše 430 m2 výstavnej plochy.
Podujatie je zamerané na rekonštrukciu a obnovu pamiatok, ale aj stavebníctvo, nábytok a služby. Podľa riaditeľky usporiadateľskej spoločnosti Spiš View Trading zo Spišskej Novej Vsi Márie Kleinovej najpočetnejšie budú zastúpení vystavovatelia z Prešovského kraja, odkiaľ sa prihlásilo 14 firiem, z nich 6 z okresu Bardejov.
Prológom k výstave je odborný seminár \"Kultúrne a historické dedičstvo Višegrádskych krajín v procese realizácie aktivít o zachovanie a obnovu vzácnych hodnôt z minulosti\", ktorý sa v Bardejove začal dnes a pokračovať bude vo štvrtok. Organizátorom seminára je tamojší magistrát.
Mesto Bardejov pripravuje na záver týždňa aj v poradí 656. historický a 36. novodobý bardejovský jarmok. Začne sa na Radničnom námestí v piatok dopoludnia a potrvá do nedele.
 

Vyberte región