1. štvrťfinálové zápasy volejbalovej extraligy mužov

Volejbal 05.03.2011 219 Celý región
1. štvrťfinálové zápasy volejbalovej extraligy mužov

72 minútrozhodovali: Tiňo, Servický500 divákovNa zápasy: 1:0Pozrite zápas:http://sport.huste.tv/volejbal/zaznam/05-03-11-vk-humenne-stara-lubovna.htmlTJ Slávia Svidník - STU Bratislava 3:1 (-18, 19, 18, 21) 91 minútrozhodovali: Höger, Savka600 di ...

10. kolo volejbalovej extraligy mužov skupiny o 5. - 10. miesto

Volejbal 27.02.2011 182 Celý región
10. kolo volejbalovej extraligy mužov skupiny o 5. - 10. miesto

88 minrozhodovali: Malík a Hodoň250 divákovVŠK Púchov - VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-16, -21, -28)77 minrozhodovali: Kováčik a Hnát100 divákovVK Ekonóm SPU Nitra - STU Bratislava 3:0 (23, 22, 19)79 minrozhodovali: Vaško a Tomčáni200 divákov1. Myjava 2 ...

Stredoeurópska volejbalová liga

Volejbal 13.02.2011 205 Celý región
Stredoeurópska volejbalová liga

rozhodcovia: David Gril, Sanja Miklosic (obaja SLO)

3. kolo nadstavbovej časti volejbalovej extraligy mužov - skupina o 1. - 4. miesto

Volejbal 23.01.2011 216 Celý región
3. kolo nadstavbovej časti volejbalovej extraligy mužov - skupina o 1. - 4. miesto

73 minrozhodovali: Höger, Servický500 divákovVKP Bratislava - ATC COP Trenčín 3:0 (19, 15, 19)59 minrozhodovali: Fatrdla a Schimpl186 divákov1. Humenné 3 3 0 9:2 62. VKP Bratislava 3 2 1 6:5 53. Svidník 3 1 2 5:8 44. ATC Trenčín 3 0 3 4:9 3Skupin ...

VK Chemes Humenné - OK Salonit Anhovo (SLO) 2:3

Volejbal 17.01.2011 494 Celý región
VK Chemes Humenné - OK Salonit Anhovo (SLO) 2:3

VK Chemes Humenné - OK Salonit Anhovo (SLO) 2:3 (21, -20, 23, -23, -15)minút: 126rozhodcovia: Andrzej Lemek, Piotr Dudek (obaja POL), Štefan Savka, Peter TiňoVK Chemes: Milan Javorčík, Vladimír Kríž, Roman Mizerák, Peter Kašper, Gregory Sukochev ...

2. kolo nadstavbovej časti volejbalovej extraligy

Volejbal 16.01.2011 197 Celý región
2. kolo nadstavbovej časti volejbalovej extraligy

Humenné - VKP Bratislava 3:0 (19,24,20)1. Humenné 2 2 0 6:2 42. Svidník 2 1 1 5:5 33. VKP Bratislava 2 1 1 3:5 34. ATC Trenčín 2 0 2 4:6 2Skupina o 5. -10. miestoSTU Bratislava - Prešov 2:3 (15,20, -21, -21, -13)Stará Ľubovňa - Myjava 1:3 (14, -2 ...

1. kolo skupiny o 1.-4. miesto vo volejbale mužov

Volejbal 09.01.2011 229 Celý región
1. kolo skupiny o 1.-4. miesto vo volejbale mužov

skupina o 1. - 4. miesto - 1. kolo:VKP Bratislava - VK Slávia Svidník 3:2 (-22, 19, 20, -20, 13)112 minrozhodovali: Juráček a Bajči385 divákovPozrite zápas:http://sport.huste.tv/volejbal/zaznam/08-01-11-vkp-bratislava-svidnik.html1 Humenné 1 1 0 ...

Mladosť Záhreb - Chemes Humenné 1:3 v Stredoeurópskej lige mužov

Volejbal 08.01.2011 205 Celý región
Mladosť Záhreb - Chemes Humenné 1:3 v Stredoeurópskej lige mužov

HAOK Mladosť Záhreb - Chemes Humenné 1:3 (-24, 23, -17, -18)103 minútrozhodovali: Seifried a Gril (obaja Slov. )100 divákov.

Chemes Humenné - ATC COP Trenčín 3:2 v 1. kole skupiny o 1.-4. miesto

Volejbal 06.01.2011 226 Celý región
Chemes Humenné - ATC COP Trenčín 3:2 v 1. kole skupiny o 1.-4. miesto

Chemes Humenné - ATC COP Trenčín 3:2 (19, -21, -21, 26, 7)111 minútrozhodovali: Tiňo a Savka500 divákovPozrite zápas:http://sport.huste.tv/volejbal/zaznam/05-01-11-vk-humenne-atc-trencin.html

Team Club Austria - Chemes Humenné 1:3 v SEL mužov

Volejbal 19.12.2010 241 Celý región
Team Club Austria - Chemes Humenné 1:3 v SEL mužov

Team Club Austria - Chemes Humenné 1:3 (-24, 21, -29, -19)rozhodcovia: Monika Ujhazi, Peter Szabo (obaja HUN)1. ACH Volley (SLO) 11 8 2 1 0 0 0 322. SK Posojilnica Aich/Dob (AUT) 11 3 5 1 1 0 1 273. Hypo Tirol (AUT) 10 5 2 1 0 1 1 234. OK Mladost ...

Vyberte región