Výsledky volieb za primátorov a starostov jednotlivých obcí Prešovského kraja

03.12.2006 Celý región

Za názvom obce nasleduje okres, percento účasti, meno starostu a strana, za ktorú kandidoval
Výsledky volieb za primátorov a starostov jednotlivých obcí Prešovského kraja
Abrahámovce Bardejov 66,78 Juraj Remeta ĽS-HZDS, SMER
Andrejová Bardejov 61,47 Vladimír Frický SMER
Bardejov Bardejov 39,33 Boris Hanuščak ANO, HZD, KSS, ĽS-HZDS, SF, SMER
Bartošovce Bardejov 66,60 Štefan Šinaľ ĽS-HZDS
Becherov Bardejov 78,08 Štefan Fedorko ĽS-HZDS
Beloveža Bardejov 59,11 Eva Pobořilová SMER, ĽS-HZDS
Bogliarka Bardejov 49,12 Juraj Džmura SMER, ĽS-HZDS
Brezov Bardejov 70,64 Juraj Horvat SMER
Brezovka Bardejov 77,89
Buclovany Bardejov 83,23 Dušan Kmecik ĽS-HZDS, SNS
Cigeľka Bardejov 87,40 Ľudovít Kravec SDKÚ-DS
Dubinné Bardejov 70,13 Viktor Hvišč NEKA
Frička Bardejov 85,55 Vasil Hudák SMER
Fričkovce Bardejov 69,63 Ján Sabol SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SNS
Gaboltov Bardejov 70,96 Martin Ceľuch KDH, SDKÚ-DS
Gerlachov Bardejov 63,48 Marián Harčarik SNS
Hankovce Bardejov 64,78 Jozef Fignár NEKA
Harhaj Bardejov 73,36 Anna Uhrinová KDH, SDKÚ-DS
Hažlín Bardejov 67,75 František Olah NEKA
Hertník Bardejov 71,61 Ján Pataky SDKÚ-DS, KDH
Hervartov Bardejov 76,11 Miroslav Mackanič SDKÚ-DS
Hrabovec Bardejov 69,67 Vladislav Juskuv ĽS-HZDS
Hrabské Bardejov 75,59 Anna Galuščaková ĽS-HZDS
Hutka Bardejov 69,33 Anna Carachová SMER, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
Chmeľová Bardejov 73,86 Ján Železný SMER
Janovce Bardejov 52,17 Ľubomír Kundrát KDH, SDKÚ-DS
Jedlinka Bardejov 73,97 Anna Guzyová SMER
Kľušov Bardejov 63,82 Jozef Matej SMER, ĽS-HZDS, SNS
Kobyly Bardejov 70,66 Ján Labanc ĽS-HZDS
Kochanovce Bardejov 73,77 Marián Michalov KDH
Komárov Bardejov 37,33 Milan Jašek ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS
Koprivnica Bardejov 81,41 Peter Krupa KDH, SDKÚ-DS, SMER, SNS, ĽS-HZDS
Kožany Bardejov 55,76 Silvia Džupková SMER
Krivé Bardejov 77,77 Ján Leško SMER
Kríže Bardejov 49,05 Oľga Dutková ĽS-HZDS
Kružlov Bardejov 57,43 Jozef Kmec ĽS-HZDS
Kučín Bardejov 65,46 Imrich Groško SDKÚ-DS
Kurima Bardejov 64,32 Ján Bartoš KDH, SNS
Kurov Bardejov 62,74 Mária Špirková SMER
Lascov Bardejov 76,80 Vladimír Kostár SDKÚ-DS, KDH
Lenartov Bardejov 73,82 Ján Jajko SNS, SMER
Lipová Bardejov 0
Livov Bardejov 62,12 Jaroslav Stracenský ĽS-HZDS
Livovská Huta Bardejov 52,17 Ján Legnavský ĽS-HZDS
Lopúchov Bardejov 65,87 František Palko KDH, SDKÚ-DS, SMER
Lukavica Bardejov 67,41 Alena Voľanská-Martičeková ĽS-HZDS
Lukov Bardejov 64,93 Jozefína Kramárová ĽS-HZDS, SMER
Malcov Bardejov 66,31 Ján Bľanda KDH, SDKÚ-DS, SF
Marhaň Bardejov 62,31 Imrich Nagajda SMER
Mikulášová Bardejov 39,83 Anton Riško SMER
Mokroluh Bardejov 69,44 Pavol Petrič SNS
Nemcovce Bardejov 80,52 Ján Paľa KDH
Nižná Polianka Bardejov 73,36 Ján Cundra SDKÚ-DS
Nižná Voľa Bardejov 53,73 Michal Sokol SMER, ĽS-HZDS
Nižný Tvarožec Bardejov 74,59 Róbert Javorský NEKA
Oľšavce Bardejov 45,11 Slavomír Havír SMER
Ondavka Bardejov 86,20 Andrej Kurimský ĽS-HZDS
Ortuťová Bardejov 57,34 Mária Ivančová SMER, ĽS-HZDS
Osikov Bardejov 44,52 Stanislav Biroš SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS
Petrová Bardejov 74,47 Dušan Billý RIS
Poliakovce Bardejov 53,31 Ján Pisárik NEKA
Porúbka Bardejov 63,73 Milan Staš NEKA
Raslavice Bardejov 59,95 Anton Lamanec ĽS-HZDS, SMER
Regetovka Bardejov 75,00 František Noga ĽS-HZDS
Rešov Bardejov 77,85 Helena Jamroškovičová SDKÚ-DS, SNS, SF
Richvald Bardejov 56,34 Anna Foľtová SMER, ĽS-HZDS, HZD
Rokytov Bardejov 78,57 Jozef Hudák KDH, SDKÚ-DS, SMER
Smilno Bardejov 68,55 Miroslav Petruš ĽS-HZDS
Snakov Bardejov 47,74 Ján Bijalko SMER
Stebnícka Huta Bardejov 50,00 Ľudmila Sosňaková ĽS-HZDS, SMER, SNS
Stebník Bardejov 81,34 Štefan Kučečka ĽB
Stuľany Bardejov 73,20 Imrich Billý KDH, SMER, SNS
Sveržov Bardejov 60,33 Pavol Ceľuch NEKA
Šarišské Čierne Bardejov 44,31 Andrej Buvalič ĽS-HZDS, SMER, ZRS
Šašová Bardejov 45,45 Ladislav Marušin SMER, ĽS-HZDS
Šiba Bardejov 68,39 Stanislav Balaž HZD
Tarnov Bardejov 75,67 Marián Reviľak SMER
Tročany Bardejov 80,87 Miroslav Kravec SDKÚ-DS
Vaniškovce Bardejov 68,62 Marcel Kvokačka SDKÚ-DS, KDH, SMER
Varadka Bardejov 63,71 Sylvia Chudíková SF
Vyšná Polianka Bardejov 75,75 Peter Kučeravý SMER, ĽS-HZDS
Vyšná Voľa Bardejov 55,51 Milada Guľová SMER, ĽS-HZDS
Vyšný Kručov Bardejov 73,98 Emília Novotná SMER, ĽS-HZDS
Vyšný Tvarožec Bardejov 56,07 Jozef Balaščák SMER, ĽS-HZDS
Zborov Bardejov 55,35 Ján Lukáč NEKA
Zlaté Bardejov 74,11 Mária Ontkaninová SMER
Adidovce Humenné 75,53 Milan Koromház SMER
Baškovce Humenné 80,73 František Bazar SNS, SMER
Belá nad Cirochou Humenné 49,01 Ján Britan ĽS-HZDS, SMER
Brekov Humenné 63,15 Ján Ambro KDH, SDKÚ-DS
Brestov Humenné 68,56 Ľudmila Nováková NEKA
Brestov nad Laborcom Humenné 44,89 Vasiľ Rusinko ĽS-HZDS, SNS
Brezovec Humenné 88,63 Juraj Slivka SMER
Čabalovce Humenné 76,37 Helena Zjanová ĽS-HZDS, SNS
Čabiny Humenné 78,96 Marián Škovran SDKÚ-DS
Černina Humenné 79,85 Anna Čubáková NEKA
Čertižné Humenné 78,43 Emília Sekelová NEKA
Čukalovce Humenné 64,34 Juraj Kerlik ĽS-HZDS, SMER, SNS
Dedačov Humenné 49,60 Peter Pichoňský SMER
Dlhé nad Cirochou Humenné 55,04 Ján Kníž ĽS-HZDS, SMER
Dúbrava Humenné 81,59 Michal Mackaľ SMER
Gruzovce Humenné 69,69 Monika Tkáčová SMER
Habura Humenné 77,15 Mikuláš Juščík KSS
Hankovce Humenné 76,14 Ľudmila Veľasová KDH, SDKÚ-DS
Hažín nad Cirochou Humenné 74,34 František Bližinský NEKA
Hostovice Humenné 62,31 Vasil Hudík ĽS-HZDS, SMER, SNS
Hrabová Roztoka Humenné 90,90 Emil Jaško SMER, ĽS-HZDS, SNS
Hrabovec nad Laborcom Humenné 78,68 Ján Gužík SMER
Hrubov Humenné 59,30 Mária Rebyová NEKA
Hudcovce Humenné 78,88 Martina Bodnárová NEKA
Humenné Humenné 35,84 Vladimír Kostilník NEKA
Chlmec Humenné 75,73 Cyril Hirjak SNS
Jabloň Humenné 82,29 Albert Bazár KDH
Jalová Humenné 82,43 Ján Zubaľ ĽS-HZDS, SMER, SNS
Jankovce Humenné 82,69 Jaroslav Murník ĽS-HZDS
Jasenov Humenné 73,69 Jozef Čurilla SNS, SMER
Kalinov Humenné 87,11 Andrej Krajňak ANO
Kalná Roztoka Humenné 64,14 Ladislav Hakulin SMER
Kamenica nad Cirochou Humenné 66,11 Alexander Bugyi NEKA
Kamienka Humenné 72,50 Benjamín Blaha SDKÚ-DS
Karná Humenné 50,62 Sabína Gladysová ĽS-HZDS, SNS
Klenová Humenné 74,48 Dušan Hirča SMER
Kochanovce Humenné 54,20 Róbert Kucharský SMER
Kolbasov Humenné 62,85 Mária Kosťová SMER, ĽS-HZDS, SNS
Kolonica Humenné 36,38 Ján Dzoba SDKÚ-DS
Košarovce Humenné 76,05 Jozef Cicko ĽS-HZDS
Koškovce Humenné 74,17 Anna Ihnatcová NEKA
Krásny Brod Humenné 55,19 Vladimír Bajaj SMER
Lackovce Humenné 72,88 Ľuboslava Hofericová NEKA
Ladomirov Humenné 75,00 Anna Berezňaninová SNS
Lieskovec Humenné 80,39 Jozef Hric KDH
Lukačovce Humenné 72,66 Marianna Bučková NEKA
Ľubiša Humenné 76,68 Michal Berdák SDKÚ-DS
Maškovce Humenné 81,63 Emil Jasík SMER
Medzilaborce Humenné 56,35 Ladislav Demko SZ
Michajlov Humenné 60,91 Jana Glogovská SMER, ĽS-HZDS, SNS
Modra nad Cirochou Humenné 63,51 Štefan Miko SDKÚ-DS
Myslina Humenné 75,75 Ladislav Boško SNS
Nechválova Polianka Humenné 89,34 Vladimír Megela SMER
Nižná Jablonka Humenné 90,84 Miroslav Rosoľanka SMER
Nižná Sitnica Humenné 53,92 Stanislav Rakár SMER
Nižné Ladičkovce Humenné 68,32 Jozef Marcinov SMER
Nová Sedlica Humenné 66,54 Michal Runčák ĽS-HZDS
Ňagov Humenné 73,76 Sergej Smetanka KDH
Ohradzany Humenné 67,42 Valéria Melníková ĽS-HZDS
Oľka Humenné 79,46 Štefan Vasilenko SMER
Oľšinkov Humenné 62,50 Jozef Tovcimak ĽS-HZDS, SNS
Osadné Humenné 71,05 Ladislav Mikuláško SMER, SNS
Pakostov Humenné 60,32 Jozef Fedorko SMER
Palota Humenné 82,22 Vasiľ Bomberovič NEKA
Papín Humenné 66,87 Miroslav Lukáč NEKA
Parihuzovce Humenné 77,27 Ján Stanko SMER, ĽS-HZDS, SNS
Pčoliné Humenné 73,85 Zuzana Gajdošová NEKA
Pichne Humenné 68,21 Michal Šesták ĽS-HZDS, SMER, SNS
Porúbka Humenné 70,00 Andrea Raková SMER
Prituľany Humenné 60,00 Jozef Sivák SMER
Príslop Humenné 61,29 Juraj Harajdič SMER, SNS
Ptičie Humenné 47,18 Marián Čorný SMER
Radvaň nad Laborcom Humenné 76,21 Andrej Glod KDH
Repejov Humenné 54,47 Pavel Cipka SMER
Rohožník Humenné 89,18 Jana Paľová NEKA
Rokytov pri Humennom Humenné 74,32 Dušan Stanko SMER
Rokytovce Humenné 51,00 Mária Lapišáková SMER
Roškovce Humenné 80,12 Tomáš Kačur SMER
Rovné Humenné 73,20 Jozef Treščák KDH
Runina Humenné 85,50 Anna Láclavová NEKA
Ruská Kajňa Humenné 65,21 Anna Kuzmová ĽS-HZDS
Ruská Poruba Humenné 79,34 Miroslav Lukacko NEKA
Ruská Volová Humenné 57,69 Eva Turbáková SMER
Ruský Potok Humenné 71,31 Martin Riľak SMER
Slovenská Volová Humenné 81,66 Mária Gajdošová SMER
Slovenské Krivé Humenné 84,21 Anna Tkáčová KDH
Snina Humenné 40,78 Štefan Milovčík NEKA
Sopkovce Humenné 72,91 Ján Dzubaj SMER
Stakčín Humenné 59,64 Ján Kerekanič SMER
Stakčínska Roztoka Humenné 50,37 Dušan Hirjak SDKÚ-DS
Strihovce Humenné 47,94 Michal Bandurič SMER
Sukov Humenné 86,53 Štefan Šereg ÚSVIT
Svetlice Humenné 61,66 Jaroslav Ivanco SMER
Šmigovec Humenné 67,07 Michal Pidanič HZD
Topoľa Humenné 66,06 Anna Chomová NEKA
Topoľovka Humenné 76,68 Štefan Ladičkovský ĽS-HZDS, SNS, SDKÚ-DS
Turcovce Humenné 81,78 Cyril Vasiľ KDH
Ubľa Humenné 70,19 Nadežda Sirková SMER
Udavské Humenné 77,51 Tomáš Pastirák SMER
Ulič Humenné 39,36 Ján Holinka SDKÚ-DS
Uličské Krivé Humenné 71,36 Milan Sičak SMER
Valentovce Humenné 84,21 Adolf Šárnik ĽS-HZDS, SNS
Veľopolie Humenné 83,47 Štefan Hrin SMER
Víťazovce Humenné 72,53 Andrej Bazár SMER
Volica Humenné 65,82 Milan Hlohinec SMER
Vyšná Jablonka Humenné 69,35 Emília Čopáková SMER
Vyšná Sitnica Humenné 72,72 Štefan Kosť SMER
Vyšné Ladičkovce Humenné 84,40 Ján Mucha ĽS-HZDS
Vyšný Hrušov Humenné 72,82 Stanislav Rajňák NEKA
Výrava Humenné 82,42 Monika Kurťaková NEKA
Závada Humenné 61,42 Ján Bajus SMER
Závadka Humenné 66,51 Dušan Rada NEKA
Zboj Humenné 61,58 Ján Choma SMER, ĽS-HZDS, SNS
Zbojné Humenné 84,70 Anna Koščová SMER
Zbudská Belá Humenné 87,30 Valéria Goncová SMER
Zbudské Dlhé Humenné 88,77 Mária Kulanová KDH
Zemplínske Hámre Humenné 74,48 Jozef Gajdoš ĽS-HZDS, SMER, SNS
Zubné Humenné 81,97 Mária Bálintová NEKA
Abrahámovce Kežmarok 46,44 Miloš Pitko SDKÚ-DS
Bušovce Kežmarok 77,60
Červený Kláštor Kežmarok 81,21 Štefan Džurný SMER, SDKÚ-DS, KDH
Havka Kežmarok 71,42 Jozef Jabrocký ĽS-HZDS
Holumnica Kežmarok 57,40 Rudolf Špes KĽS
Hradisko Kežmarok 44,00 František Cehuľa SDKÚ-DS
Huncovce Kežmarok 35,02 Jozef Majerčák NEKA
Ihľany Kežmarok 75,42 Ján Turek SMER, KDH, SDKÚ-DS
Jezersko Kežmarok 85,71 Milan Krempaský ĽS-HZDS
Jurské Kežmarok 69,26 Gustáv Mišalko ĽS-HZDS
Kežmarok Kežmarok 37,27 Igor Šajtlava NEKA
Krížová Ves Kežmarok 66,82 Jozef Grivalský KDH
Lechnica Kežmarok 48,30 Slavomír Majerčák SDKÚ-DS, KDH
Lendak Kežmarok 57,04 Pavel Hudáček NEKA
Ľubica Kežmarok 59,79 Otto Dovják NEKA
Majere Kežmarok 62,68 Rudolf Velička NEKA
Malá Franková Kežmarok 71,94 Jozef Kromka KDH
Malý Slavkov Kežmarok 68,81 Stanislav Kroták KDH
Matiašovce Kežmarok 69,79 Ján Galovič NEKA
Mlynčeky Kežmarok 61,53 Milena Svocáková NEKA
Osturňa Kežmarok 74,59 Kristína Gregoričková NEKA
Podhorany Kežmarok 61,89 Vladislav Mešár KDH
Rakúsy Kežmarok 81,34 Alojz Vdovjak SDKÚ-DS
Reľov Kežmarok 65,06 František Dudžák SDKÚ-DS
Slovenská Ves Kežmarok 66,66 Janka Tomasová NEKA
Spišská Belá Kežmarok 52,43 Štefan Bieľak NEKA
Spišská Stará Ves Kežmarok 56,41 Jozef Harabin NEKA
Spišské Hanušovce Kežmarok 65,75 Ján Trebuňa NEKA
Stará Lesná Kežmarok 65,83 Viliam Regitko ANO
Stráne pod Tatrami Kežmarok 74,40 Gustáv Bačo RIS
Toporec Kežmarok 44,31 Jozef Potanko NEKA
Tvarožná Kežmarok 67,11 Dagmar Mathiová SNS
Veľká Franková Kežmarok 74,40 Ondrej Krempaský NEKA
Veľká Lomnica Kežmarok 51,95 Milan Hrivňák ĽS-HZDS, SNS, SMER
Vlková Kežmarok 72,31 Miloš Pitvor SDKÚ-DS
Vlkovce Kežmarok 80,12 Peter Hardoň NEKA
Vojňany Kežmarok 74,85 Marián Gaborčík SDKÚ-DS
Vrbov Kežmarok 76,83 Félix Jankura KDH
Výborná Kežmarok 61,84 František Strela SMER, SDKÚ-DS, KDH
Zálesie Kežmarok 73,33 Jozef Pisarčík ĽS-HZDS
Žakovce Kežmarok 83,22 Katarína Krullová NEKA
Baldovce Poprad 68,32 Vladimír Chovanec HZD
Batizovce Poprad 66,87 Ivan Čičmanec SMER, ĽS-HZDS, SNS, HZD, SF
Beharovce Poprad 82,81 Igor Polomský SZ, SDKÚ-DS
Bijacovce Poprad 75,92 Ján Pivovarniček SDKÚ-DS
Brutovce Poprad 59,49 Jozef Komara KDH
Buglovce Poprad 70,31 Pavol Katriňák KDH
Dlhé Stráže Poprad 86,52 Vladimír Slanina SDKÚ-DS
Doľany Poprad 67,82 Štefan Kamenický SDKÚ-DS
Domaňovce Poprad 69,46 Mária Garčárová KDH
Dravce Poprad 69,09 Elena Bašistová SMER
Dúbrava Poprad 64,06 Ondrej Hovančík NEKA
Gánovce Poprad 37,60 Alžbeta Čekovská SDKÚ-DS, KDH, SMER
Gerlachov Poprad 63,11 Michal Ryša NEKA
Granč - Petrovce Poprad 58,69 Peter Pitoňák ĽS-HZDS, SMER, SNS
Harakovce Poprad 32,00 Božena Melíšková ĽS-HZDS, SMER
Hozelec Poprad 56,70 Štefan Rákoci NEKA
Hôrka Poprad 68,47 Karol Lev Irrgang KDH
Hranovnica Poprad 32,68 Martin Benko KDH
Jablonov Poprad 65,62 Jozef Molčan ĽS-HZDS, SMER
Jánovce Poprad 68,08 Pavel Majerčák SMER
Klčov Poprad 50,83 Miroslav Fabian KDH, SDKÚ-DS, SMER
Korytné Poprad 87,01 Ondrej Kotrady ĽS-HZDS, SNS, SMER
Kravany Poprad 53,31 Martin Vitkaj SMER, SNS, HZD
Kurimany Poprad 30,28 Jolana Slejzáková KDH
Levoča Poprad 37,47 Miroslav Vilkovský SMER, SNS, ĽS-HZDS, SF, NÁDEJ
Liptovská Teplička 60,65 Jozef Mezovský KDH
Lučivná Poprad 59,29 Stanislav Gavalier SMER
Lúčka Poprad 89,28 Ľuboš Tatranský SMER
Mengusovce Poprad 62,63 Milan Vechter ĽS-HZDS
Mlynica Poprad 68,10 Anna Krajčová ĽS-HZDS
Nemešany Poprad 54,44 Emília Gadušová ĽS-HZDS, SMER, SNS
Nižné Repaše Poprad 84,24 Marta Vrabľová SMER
Nová Lesná Poprad 54,57 Štefan Bako SDKÚ-DS
Oľšavica Poprad 79,11 Mikuláš Demočko KDH, ĽS-HZDS, SMER, SNS
Ordzovany Poprad 50,44 Pavol Koperdák KDH
Pavľany Poprad 79,41 Monika Maximová ĽS-HZDS, SMER, SNS
Poľanovce Poprad 68,88 Jozef Novák KDH
Pongrácovce Poprad 46,66 Valéria Molitorisová ĽS-HZDS, SMER, SNS
Poprad Poprad 31,65 Anton Danko NEKA
Spišská Teplica Poprad 57,20 Jozef Šebest NEKA
Spišské Bystré Poprad 61,52 Martin Lavko ĽS-HZDS, SMER, HZD, SDKÚ-DS, SNS
Spišské Podhradie Poprad 57,58 Jozef Bača KDH
Spišský Hrhov Poprad 57,92 Vladimír Ledecký SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS
Spišský Štiavnik Poprad 60,40 Mária Kleinová SDKÚ-DS, SMER
Spišský Štvrtok Poprad 59,04 Štefan Bajtoš SDKÚ-DS
Studenec Poprad 68,15 Imrich Sivák KDH
Svit Poprad 45,98 Rudolf Abrahám SMER, ĽS-HZDS, HZD
Štôla Poprad 47,97 Štefan Rusnák ANO
Štrba Poprad 33,21 Michal Sýkora NEKA
Šuňava Poprad 58,42 Stanislav Kubaský SDKÚ-DS, KDH
Švábovce Poprad 43,40 Ján Mlynár ĽS-HZDS, SMER
Tatranská Javorina Poprad 63,25 Dušan Lacko NEKA
Torysky Poprad 52,01 Ján Čarák ĽS-HZDS, SMER, SNS
Uloža Poprad 78,37 František Seman NEKA
Veľký Slavkov Poprad 59,25 Fratnišek Šary NEKA
Vernár Poprad 73,64 Vladimír Macurák SMER, HZD
Vikartovce Poprad 55,85 Vladimír Šavel SMER, HZD
Vydrník Poprad 68,42 Peter Slobodník SDKÚ-DS
Vysoké Tatry Poprad 58,85 Ján Mokoš NEKA
Vyšné Repaše Poprad 87,91 Žofia Kurucová SMER
Vyšný Slavkov Poprad 62,50 Viera Kašperová ĽS-HZDS, SMER, SNS
Ždiar Poprad 72,62 Pavol Bekeš NEKA
Abranovce Prešov 66,75 František Štofko ĽS-HZDS, SMER
Bajerov Prešov 72,14 Vladimír Mrúz NEKA
Bajerovce Prešov 73,07 Juraj Kundrát SNS
Bertotovce Prešov 78,68 František Marinica ĽS-HZDS, SMER, SNS
Bodovce Prešov 78,01 Anton Mikolaj KDH, SDKÚ-DS
Brestov Prešov 69,45 Jozef Šoltés NEKA
Bretejovce Prešov 58,82 Milena Birešová KDH, SDKÚ-DS
Brezovica Prešov 58,60 Milan Bujňák SNS
Brezovička Prešov 72,82 Pavol Tomčufčík SDKÚ-DS
Brežany Prešov 75,59 Jaroslav Kočamba SMER, ĽS-HZDS, SNS
Bzenov Prešov 58,51 Štefan Rafajlovič SDKÚ-DS
Čelovce Prešov 56,27 Jozef Biroš NEKA
Červená Voda Prešov 70,23 Jana Džačovská SMER, SF
Červenica Prešov 70,43 Marta Pavlinská SMER, ĽS-HZDS, SNS
Červenica pri Sabinove Prešov 44,32 Pavol Spodník ĽS-HZDS
Daletice Prešov 78,31 Jozef Dučay SDKÚ-DS
Demjata Prešov 63,69 Július Kačmár NEKA
Drienica Prešov 75,23 Igor Birčák NEKA
Drienov Prešov 55,96 Jozef Petro ANO, KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER
Drienovská Nová Ves Prešov 21,68 František Marcin NEKA
Dubovica Prešov 61,50 Bystrík Hudák SMER
Dulova Ves Prešov 46,34 Ján Seman SDKÚ-DS
Ďačov Prešov 73,60 Anton Cuprák KDH
Fintice Prešov 68,15 Terézia Gmitrová NEKA
Fričovce Prešov 67,45 Ladislav Tkáčik SMER, ĽS-HZDS, SNS
Fulianka Prešov 77,58 František Miškuf NEKA
Geraltov Prešov 84,84 Slávka Bortňáková NEKA
Gregorovce Prešov 68,04 Antónia Demeterová NEKA
Hanigovce Prešov 58,00 Štefan Čekan SMER
Haniska Prešov 74,12 Ján Pavuk NEKA
Hendrichovce Prešov 46,78 Ján Centko KDH
Hermanovce Prešov 70,58 Eduard Grejták NEKA
Hrabkov Prešov 47,41 Jaroslav Hovančák SMER, ĽS-HZDS, SNS
Hubošovce Prešov 73,70 Miroslav Tomčík KDH, SDKÚ-DS
Chmeľov Prešov 28,51 Tomáš Drabik NEKA
Chmeľovec Prešov 80,12 Ján Jakab NEKA
Chminianska Nová Ves Prešov 74,94 Pavel Harničiar NEKA
Chminianske Jakubovany Prešov 70,48 Jozef Lukáč SMER, ĽS-HZDS
Chmiňany Prešov 50,66 Cyril Miškuf SMER, ĽS-HZDS, SNS
Jakovany Prešov 71,84 Marián Dujava SMER, SNS
Jakubova Voľa Prešov 77,36 Vladimír Mačo ĽS-HZDS, SMER
Jakubovany Prešov 37,14 Anton Janičina KDH, SDKÚ-DS, SMER
Janov Prešov 41,04 František Harčár SMER
Janovík Prešov 66,52 Marián Žec SMER
Jarovnice Prešov 67,50 Marián Kyjovský NEKA
Kamenica Prešov 64,27 Helena Andraščíková ĽS-HZDS
Kapušany Prešov 60,02 Jozef Pribula KDH, SDKÚ-DS
Kendice Prešov 53,71 Jozef Hlavatý SDKÚ-DS, KDH
Klenov Prešov 38,09 Gabriel Michalko SMER, ĽS-HZDS, SNS
Kojatice Prešov 52,82 Anton Aštary KDH, SDKÚ-DS
Kokošovce Prešov 45,21 Vincent Ivanecký NEKA
Krásna Lúka Prešov 41,25 Štefan Bujňák SMER
Krivany Prešov 37,27 Ján Šerijman SMER
Krížovany Prešov 68,84 Cyril Harničár ĽS-HZDS
Kvačany Prešov 82,14 Pavol Veteráni SMER
Lada Prešov 43,11 Milan Hudák ĽS-HZDS, SMER
Lažany Prešov 52,03 Rudolf Mišenko ĽS-HZDS, SMER, SNS
Lemešany Prešov 60,67 Jaroslav Buzogáň KDH, SDKÚ-DS
Lesíček Prešov 85,88 Martin Blihár NEKA
Ličartovce Prešov 50,83 Viliam Jurko SMER
Lipany Prešov 41,89 Eduard Vokál SDKÚ-DS, KDH
Lipníky Prešov 75,92 Jozef Plančár NEKA
Lipovce Prešov 74,25 Peter Miženko SMER, ĽS-HZDS, SNS
Lúčina Prešov 74,61 Rudolf Švábik SMER, ĽS-HZDS, SNS
Lúčka Prešov 50,50 Štefánia Škapurová SMER, SZ
Ľubotice Prešov 51,17 Štefan Krajči NEKA
Ľubovec Prešov 74,21 Jozefína Štofanová NEKA
Ľutina Prešov 77,50 Vladimír Lelovský SMER
Malý Slivník Prešov 83,20 Ladislav Terpák KDH, SDKÚ-DS
Malý Šariš Prešov 56,73 Miroslav Palenčár NEKA
Medzany Prešov 77,33 Jozef Kipikaša SNS
Miklušovce Prešov 73,81 Mária Čuchtová KDH, SDKÚ-DS
Milpoš Prešov 64,88 Ladislav Rabatin SNS
Mirkovce Prešov 62,75 Ľubomír Bilišňanský ĽB
Mošurov Prešov 78,04 Stanislav Krajňák NEKA
Nemcovce Prešov 79,13 Jozef Pavuk NEKA
Nižný Slavkov Prešov 71,10 Jozef Kamenický SDKÚ-DS
Okružná Prešov 50,31 Pavol Sučko KDH
Olejníkov Prešov 82,83 Eva Bartošová SDKÚ-DS, KDH
Oľšov Prešov 58,15 Pavol Hovančík SMER
Ondrašovce Prešov 70,00 Andrej Kapľavka KDH
Ostrovany Prešov 38,38 Cyril Revák KDH, SDKÚ-DS
Ovčie Prešov 76,75 Ján Farkaš ĽS-HZDS
Pečovská Nová Ves Prešov 50,03 Jaroslav Baňas KDH, SDKÚ-DS
Petrovany Prešov 65,61 Ján Lenko NEKA
Podhorany Prešov 71,88 Richard Bechera SDKÚ-DS, KDH
Podhradík Prešov 68,30 Ladislav Stanek KDH, SDKÚ-DS
Poloma Prešov 62,46 Pavol Hanušovský SDKÚ-DS
Prešov Prešov 35,99 Pavel Hagyari NEKA
Proč Prešov 65,67 Ján Pavuk NEKA
Pušovce Prešov 69,17 Vladimír Marcin KDH
Radatice Prešov 69,21 Anna Halická KDH
Ratvaj Prešov 53,40 Božena Peregrinová SMER, SF
Ražňany Prešov 62,69 Dušan Eliaš ĽS-HZDS, SMER
Renčišov Prešov 49,61 Miroslav Paločko SMER
Rokycany Prešov 78,37 Peter Šoltis KDH
Rožkovany Prešov 67,40 Miroslav Poklemba SNS
Ruská Nová Ves Prešov 68,74 Milan Kollár ĽS-HZDS, SMER
Sabinov Prešov 39,97 Peter Molčan SMER, SNS, ĽS-HZDS, KSS, ASV, SF, SLNKO
Sedlice Prešov 65,68 Imrich Krajňák KDH
Seniakovce Prešov 71,57 František Gašpar SMER
Suchá Dolina Prešov 44,11 Pavel Onduš SMER, ĽS-HZDS, SNS
Svinia Prešov 62,67 Agnesa Uličná ĽS-HZDS, SMER, SNS
Šarišská Poruba Prešov 71,87 Milan Kaňuch ĽS-HZDS, SMER
Šarišská Trstená Prešov 38,78 Jaroslav Fogaš SMER
Šarišské Bohdanovce Prešov 48,79 Vincent Čontofalský SDKÚ-DS, KDH
Šarišské Dravce Prešov 65,85 Jozef Bujňák NEKA
Šarišské Michaľany Prešov 63,57 Jozef Brendza KDH
Šarišské Sokolovce Prešov 48,66 Anton Durkáč SMER
Šindliar Prešov 74,39 František Sedlák SDKÚ-DS, KDH
Široké Prešov 63,58 Stanislav Bartoš NEKA
Štefanovce Prešov 82,82 František Kolarčík NEKA
Teriakovce Prešov 48,55 Miroslav Angelovič SDKÚ-DS, KDH
Terňa Prešov 65,70 Peter Koscelník ĽS-HZDS, SMER, SNS
Tichý Potok Prešov 60,59 Ľubica Džugánová KDH
Torysa Prešov 57,12 Dezider Ištoňa SDKÚ-DS, KDH
Trnkov Prešov 86,18 Rudolf Onofrej KDH
Tuhrina Prešov 57,40 Ján Varga NEKA
Tulčík Prešov 71,41 Janka Šoltésová NEKA
Uzovce Prešov 70,68 Vincent Tomko NEKA
Uzovské Pekľany Prešov 67,05 Peter Hrubý NEKA
Uzovský Šalgov Prešov 72,85 František Lešo ĽS-HZDS, SMER, SNS
Varhaňovce Prešov 75,00 Anton Štefko SMER
Veľký Slivník Prešov 80,44
Veľký Šariš Prešov 55,26 Róbert Oros KDH, SDKÚ-DS
Víťaz Prešov 63,18 Stanislav Kovaľ NEKA
Vysoká Prešov 76,52 František Novák SMER
Vyšná Šebastová Prešov 67,63 František Stanek NEKA
Záborské Prešov 48,91 Kristína Maliňáková SDKÚ-DS, KDH
Záhradné Prešov 34,26 Anton Gašpár KDH
Zlatá Baňa Prešov 78,91 Dušan Demčák SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS, SNS
Žehňa Prešov 70,56 Andrej Lazor ĽB
Žipov Prešov 81,33 František Dzuriček SMER, ANO
Župčany Prešov 64,95 Peter Mitra SDKÚ-DS, KDH
Čirč Stará Ľubovňa 70,75 Ján Labaš NEKA
Ďurková Stará Ľubovňa 72,98 Ján Kuruc NEKA
Forbasy Stará Ľubovňa 66,99 Július Vyrostek KDH, SDKÚ-DS
Hajtovka Stará Ľubovňa 51,35 Pavol Nosek SNS
Haligovce Stará Ľubovňa 42,29 Milan Volček KDH, SDKÚ-DS
Hniezdne Stará Ľubovňa 56,56 Viktor Selep ĽS-HZDS
Hraničné Stará Ľubovňa 50,93 Miroslav Pokrivčák SMER, NÁDEJ
Hromoš Stará Ľubovňa 78,23 Pavol Knapik ĽS-HZDS, SMER
Chmeľnica Stará Ľubovňa 44,00 Štefan Šimský SDKÚ-DS
Jakubany Stará Ľubovňa 40,89 Jozef Dufala KDH, SZ, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
Jarabina Stará Ľubovňa 40,47 Mikuláš Kaňa SMER, ĽB, KSS, ĽS-HZDS
Kamienka Stará Ľubovňa 63,57 Mikuláš Mýtnik SMER, ĽB, SNS, HZD, KSS
Kolačkov Stará Ľubovňa 59,70 Ján Horanský ĽS-HZDS
Kremná Stará Ľubovňa 31,03 Zdenka Šlampiaková SMER
Kyjov Stará Ľubovňa 72,35 Juraj Chamila ĽS-HZDS
Lacková Stará Ľubovňa 51,90 Milan Hanzes SNS
Legnava Stará Ľubovňa 55,55 Ján Kičura ĽS-HZDS
Lesnica Stará Ľubovňa 67,84 Ján Gondek SDKÚ-DS, ĽS-HZDS
Litmanová Stará Ľubovňa 53,45 Vasiľ Vislocký KDH
Lomnička Stará Ľubovňa 79,90 Gustáv Oračko ĽS-HZDS
Ľubotín Stará Ľubovňa 64,07 Jozef Havrila ĽS-HZDS, SNS, SDKÚ-DS
Malý Lipník Stará Ľubovňa 40,58 Jozef Šesták KDH, SMER, ĽS-HZDS
Matysová Stará Ľubovňa 76,11 Jana Ščensna KDH
Mníšek nad Popradom Stará Ľubovňa 64,00 Peter Žemba NEKA
Nižné Ružbachy Stará Ľubovňa 64,09 Jozef Abrahamovský SDKÚ-DS
Nová Ľubovňa Stará Ľubovňa 53,48 Jozef Kaleta ĽS-HZDS, SMER, SNS, SDKÚ-DS
Obručné Stará Ľubovňa 62,79 Danka Uhrinková SMER
Orlov Stará Ľubovňa 70,07 Peter Timočko NEKA
Plaveč Stará Ľubovňa 52,38 Ján Nemergut ĽS-HZDS
Plavnica Stará Ľubovňa 60,26 Rastislav Grich SMER
Podolínec Stará Ľubovňa 54,22 Daniel Marhevka NEKA
Pusté Pole Stará Ľubovňa 48,78 Mária Plavčanová ĽS-HZDS
Ruská Voľa nad Popradom Stará Ľubovňa 67,07 Miroslav Tomčo KSS
Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa 44,16 Valent Jaržembovský KSS, ĽS-HZDS, SF, SNS, SMER, SZ
Starina Stará Ľubovňa 31,57 Štefan Ščerbák SMER
Stráňany Stará Ľubovňa
Sulín Stará Ľubovňa 40,12 Anna Hiľáková ĽS-HZDS
Šambron Stará Ľubovňa 79,00 Štefan Petrus ĽS-HZDS
Šarišské Jastrabie Stará Ľubovňa 64,18 Ľubomír Rešetár SMER, ĽS-HZDS, SNS
Údol Stará Ľubovňa 80,96 Emil Knap NEKA
Veľká Lesná Stará Ľubovňa 17,98 Anna Kalisová SMER
Veľký Lipník Stará Ľubovňa 60,44 Štefan Stempák ĽS-HZDS
Vislanka Stará Ľubovňa 72,16 Dušan Firment SMER
Vyšné Ružbachy Stará Ľubovňa 62,40 Dezider Kilár NEKA
Baňa Stropkov 22,00
Breznica Stropkov 68,14 Slavomír Brendza SDKÚ-DS
Breznička Stropkov 71,28 Jaroslav Verba ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
Brusnica Stropkov 73,55 Ján Šafranko SDKÚ-DS
Bukovce Stropkov 73,38 Jaroslav Palička SMER
Bystrá Stropkov 84,61 Božena Korečková SMER
Bžany Stropkov 72,00 Miroslav Fečko ĽS-HZDS, SMER, SNS, SDKÚ-DS, KSS
Duplín Stropkov 74,59 Jozef Potoma SDKÚ-DS, KDH
Gribov Stropkov 80,64 Vladislav Zuber KDH
Havaj Stropkov 63,97 Milan Blicha ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SNS, KDH
Chotča Stropkov 70,88 Štefan Radačovský SMER
Jakušovce Stropkov 59,09 Ján Smetanka SDKÚ-DS
Kolbovce Stropkov 83,20 Dušan Antoš SMER
Korunková Stropkov 67,90 Emil Vrabeľ SDKÚ-DS
Kožuchovce Stropkov 85,00 Ivan Zajac SMER
Krišľovce Stropkov 73,33 Monika Dovičaková SDKÚ-DS
Kručov Stropkov 73,91 Anna Kertisová SMER, SNS
Krušinec Stropkov 71,93 Terézia Fecenková SDKÚ-DS
Lomné Stropkov 41,31 Ľudmila Hospodárová SMER
Makovce Stropkov 76,59 Nadežda Švahlová SMER
Malá Poľana Stropkov 74,19 Andrej Ličko SMER
Miková Stropkov 63,86 Alexander Vaco SDKÚ-DS, ĽS-HZDS
Miňovce Stropkov 67,39 Ľubomír Kapa ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
Mrázovce Stropkov 72,97 Ján Bujdoš ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
Nižná Olšava Stropkov 79,31 Igor Madzin SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH
Oľšavka Stropkov 73,71 Ján Ovsaník SDKÚ-DS
Potoky Stropkov 75,94 Milan Vavrek SMER, SNS
Potôčky Stropkov 50,00 Dušan Šmajda SDKÚ-DS
Soľník Stropkov 42,50 Ľubomír Karaman SMER
Staškovce Stropkov 80,00 Štefan Varcholík SMER, SNS
Stropkov Stropkov 41,23 Peter Obrimčák KDH, SMER
Šandal Stropkov 52,22 Ján Slivka ĽS-HZDS, SMER, SNS, KDH, SDKÚ-DS, KSS
Tisinec Stropkov 67,84 Jozef Kačmár SMER
Tokajík Stropkov 47,12 Jana Medvecová SMER
Turany nad Ondavou Stropkov 71,25 Viera Pundžáková NEKA
Varechovce Stropkov 68,54 Milan Hudák SMER
Veľkrop Stropkov 76,47 Marián Prokopič SMER
Vislava Stropkov 82,87 Milan Haňak SMER, SNS
Vladiča Stropkov 77,77 Helena Popiková SMER
Vojtovce Stropkov 55,23 Milan Kasarda SMER
Vyškovce Stropkov 82,17 Ján Mruz SDKÚ-DS, KDH
Vyšná Olšava Stropkov 77,00 Ján Olčák KDH
Vyšný Hrabovec Stropkov 63,19 Juraj Pšár SMER
Belejovce Svidník 50,00 Ján Marko SMER, ĽS-HZDS, SNS
Beňadikovce Svidník 82,81 Ladislav Džogan ĽS-HZDS
Bodružal Svidník 72,88 Dušan Zelizňák KSS
Cernina Svidník 71,82 Helena Madzinová SMER
Cigla Svidník 72,22 Jozef Dzubaj SMER
Dlhoňa Svidník 81,13 Jaroslav Sadiv SMER, ĽS-HZDS, SNS
Dobroslava Svidník 64,86 Helena Vasilenková SMER, SDKÚ-DS
Dubová Svidník 58,03 Miloš Vaňušaník SDKÚ-DS
Dukovce Svidník 68,71 Marta Ptašinská KDH, SMER
Fijaš Svidník 76,92 Ján Vasilišin ĽS-HZDS
Giraltovce Svidník 57,93 Ján Rubis SMER, ĽS-HZDS, SNS
Havranec Svidník 100,00 Jozef Bilas KSS
Hrabovčík Svidník 76,06 Sergej Vasilenko SDKÚ-DS, SMER, SNS
Hunkovce Svidník 54,90 Ján Franko SMER
Jurkova Voľa Svidník 54,28 Jaroslava Grossmannová SMER
Kalnište Svidník 70,71 František Cauner KDH
Kapišová Svidník 75,94 Pavol Fek SMER, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS
Kečkovce Svidník 65,68 Edita Oreničová SMER
Kobylnice Svidník 59,72 František Vojček ĽS-HZDS, SMER, SNS
Korejovce Svidník 78,43 Marta Frančáková SMER, SDKÚ-DS
Kračúnovce Svidník 60,85 Branislav Baran SMER, ĽS-HZDS
Krajná Bystrá Svidník 86,80 Ján Štefanco NEKA
Krajná Poľana Svidník 81,59 Ján Iľkanin ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
Krajná Porúbka Svidník 63,04 Viera Dercová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS
Krajné Čierno Svidník 78,46 Miroslava Hamborská ZRS
Kružlová Svidník 75,36 Adrián Gužo NEKA
Kuková Svidník 71,56 Štefan Kožlej ĽS-HZDS, SMER, SNS
Kurimka Svidník 61,20 Ján Božík SMER
Ladomirová Svidník 72,80 Ladislav Bojčík SNS, ANO
Lužany pri Topli Svidník 68,68 Andrej Remeta SMER, ĽS-HZDS
Lúčka Svidník 66,12 Mikuláš Mašlej KDH
Matovce Svidník 73,07 Ján Referovič ĽS-HZDS, SMER, SNS
Medvedie Svidník 68,00 Juraj Červák ĽS-HZDS
Mestisko Svidník 77,22 Ladislav Vaňko SDKÚ-DS, SNS, SMER
Mičakovce Svidník 86,31 Pavel Andrijko ĽS-HZDS
Miroľa Svidník 71,23 Jozef Kostelník SMER
Mlynárovce Svidník 79,77 Michal Dzúr SMER
Nižná Jedľová Svidník 82,89 Peter Makara ĽS-HZDS, SNS, KSS
Nižná Pisaná Svidník 61,90 Milan Grega SMER, ĽS-HZDS, SNS
Nižný Komárnik Svidník 69,69 Anna Ferkaninová SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS
Nižný Mirošov Svidník 76,61 Darina Keselicová SMER, SDKÚ-DS, SNS
Nižný Orlík Svidník 62,50 Juraj Petný SMER, ĽS-HZDS, SNS
Nová Polianka Svidník 83,01 Ján Barvirčák ĽS-HZDS
Okrúhle Svidník 67,75 Martin Jech KDH, SDKÚ-DS
Príkra Svidník 100,00 Ján Brenišin SMER, SDKÚ-DS
Pstriná Svidník 75,51 Valéria Žumárová SMER
Radoma Svidník 79,30 Jozef Malačina SDKÚ-DS
Rakovčík Svidník 76,37 Iveta Horvátová SMER
Rovné Svidník 76,07 Jozef Vansa ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
Roztoky Svidník 80,64 Martin Jurkovič SNS
Soboš Svidník 77,77 Ľubica Vaňková ĽS-HZDS, SMER
Stročín Svidník 69,25 Ján Kiza NEKA
Svidnička Svidník 85,47 Anna Paňková SMER, SDKÚ-DS
Svidník Svidník 44,10 Michal Bartko SMER, ĽS-HZDS, KSS, HZD
Šarbov Svidník 83,33 Stanislav Skasko SMER
Šarišský Štiavnik Svidník 67,11 Ján Hic ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
Šemetkovce Svidník 80,51 Zdeno Čmarada NEKA
Štefurov Svidník 42,04 Anna Kaščaková ĽS-HZDS, SMER, SNS
Vagrinec Svidník 47,47 Ján Herman SNS, SMER, ĽS-HZDS
Valkovce Svidník 59,17 Ján Chrzan ĽS-HZDS, SMER, SNS
Vápeník Svidník 79,06 Mikuláš Krajkovič SMER, SNS, ĽS-HZDS
Vyšná Jedľová Svidník 75,32 Michal Michalko SMER
Vyšná Pisaná Svidník 89,23 Vasil Pitlivka SMER, ĽS-HZDS, SNS
Vyšný Komárnik Svidník 77,41 Daniela Štefancová SMER, SDKÚ-DS
Vyšný Mirošov Svidník 72,83 Milica Cocuľová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS
Vyšný Orlík Svidník 75,90 Michal Džupin SMER
Železník Svidník 63,90 Andrej Mitaľ ĽS-HZDS, SMER, SNS
Želmanovce Svidník 85,21 Tomáš Košč KDH, SDKÚ-DS
Babie Vranov nad Topľou 40,31 Dušan Dzurko SMER
Banské Vranov nad Topľou 77,94 Štefan Petruň SMER
Benkovce Vranov nad Topľou 65,44 Jozef Telepun SZ
Bystré Vranov nad Topľou 55,54 Jozef Andrek SDKÚ-DS, SMER
Cabov Vranov nad Topľou 67,57 Michal Orosi KDH
Čaklov Vranov nad Topľou 60,81 Jaroslav Demčák ĽS-HZDS
Čičava Vranov nad Topľou 69,90 Ladislav Kalafa ĽS-HZDS, SMER
Čierne nad Topľou Vranov nad Topľou 71,94 Štefan Straka KSS, ĽS-HZDS
Davidov Vranov nad Topľou 66,41 Pavel Bačík SMER
Detrík Vranov nad Topľou 82,22 Ľubica Voľanská SMER
Dlhé Klčovo Vranov nad Topľou 35,87 Andrej Kulik NEKA
Ďapalovce Vranov nad Topľou 77,90 Ján Cmár NEKA
Ďurďoš Vranov nad Topľou 61,17 Marta Jurčová KDH
Giglovce Vranov nad Topľou 84,21 Jozef Nedzbala ĽS-HZDS, SMER, SNS
Girovce Vranov nad Topľou 67,27 Michal Korekáč SNS, SMER
Hanušovce nad Topľou Vranov nad Topľou 58,43 Ján Roško NEKA
Hencovce Vranov nad Topľou 74,47 Štefan Kovaľ KDH, SMER
Hermanovce nad Topľou Vranov nad Topľou 66,17 Ján Krivák SMER
Hlinné Vranov nad Topľou 64,39 Milena Naštová Hladová SMER, ĽS-HZDS, KDH, SNS
Holčíkovce Vranov nad Topľou 81,57 Michal Flešár NEKA
Jasenovce Vranov nad Topľou 78,48 Štefan Vilcega SMER, SNS, ĽS-HZDS
Jastrabie nad Topľou Vranov nad Topľou 72,45 Michal Džuka SMER, ĽS-HZDS, SNS
Juskova Voľa Vranov nad Topľou 82,52 Pavol Kaňuch NEKA
Kamenná Poruba Vranov nad Topľou 70,89 Dušan Baranský SZ
Kladzany Vranov nad Topľou 64,64 Daniel Lorinc SDKÚ-DS
Komárany Vranov nad Topľou 74,74 Pavel Žipaj SMER
Kučín Vranov nad Topľou 76,06 Milan Mantič SMER
Kvakovce Vranov nad Topľou 66,03 Vladislav Kolesár NEKA
Majerovce Vranov nad Topľou 63,38 Ján Fabian NEKA
Malá Domaša Vranov nad Topľou 80,06 Jaroslav Makatúra SMER, SNS
Matiaška Vranov nad Topľou 79,90 Miroslav Ivančo SMER
Medzianky Vranov nad Topľou 80,89 Ján Miroľa SNS
Merník Vranov nad Topľou 54,61 Marián Kostelník SMER, ĽS-HZDS, SNS
Michalok Vranov nad Topľou 69,20 Milka Kerekešová SMER, ĽS-HZDS, SNS
Nižný Hrabovec Vranov nad Topľou 64,07 Ján Rataj NEKA
Nižný Hrušov Vranov nad Topľou 68,15 Juraj Tomáš KDH
Nižný Kručov Vranov nad Topľou 71,61 Vladimíra Hermanovská KDH
Nová Kelča Vranov nad Topľou 74,06 Mária Telepunová SMER
Ondavské Matiašovce Vranov nad Topľou 78,57 Mária Mražiková KDH, SDKÚ-DS
Pavlovce Vranov nad Topľou 70,05 Jozef Kočiš SDKÚ-DS
Petkovce Vranov nad Topľou 60,34 Pavol Hybala SMER, KDH, SNS
Petrovce Vranov nad Topľou 77,29 Michal Peter NEKA
Piskorovce Vranov nad Topľou 74,38 Michal Rozkoš NEKA
Poša Vranov nad Topľou 63,25 Tadeáš Malý NEKA
Prosačov Vranov nad Topľou 37,87 Ján Šoltés ĽS-HZDS, SMER, SNS
Radvanovce Vranov nad Topľou 78,70 Jozef Mogiš SMER
Rafajovce Vranov nad Topľou 55,90 Jozef Fedor NEKA
Remeniny Vranov nad Topľou 81,53 Peter Hirka SDKÚ-DS
Rudlov Vranov nad Topľou 65,31 Milan Dobranský ĽS-HZDS, SMER, SNS
Ruská Voľa Vranov nad Topľou 64,58 Anna Chamajová SMER
Sačurov Vranov nad Topľou 64,27 Ján Onuško NEKA
Sečovská Polianka Vranov nad Topľou 50,02 František Katona KDH
Sedliská Vranov nad Topľou 58,89 Jozef Dobrocký KDH, SNS, ĽS-HZDS
Skrabské Vranov nad Topľou 80,44 Štefan Hudák NEKA
Slovenská Kajňa Vranov nad Topľou 66,41 Marcel Matanin Konečný ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
Soľ Vranov nad Topľou 46,29 Jozef Berta SDKÚ-DS
Štefanovce Vranov nad Topľou 47,19 Peter Giboda SMER, SNS, ĽS-HZDS
Tovarné Vranov nad Topľou 65,44 Ľudmila Repková ĽS-HZDS, SMER, SNS
Tovarnianska Polianka Vranov nad Topľou 52,42 František Kerčák ĽS-HZDS, SMER, SNS
Vavrinec Vranov nad Topľou 80,00 Helena Tabaková ĽS-HZDS, SNS, SMER
Vechec Vranov nad Topľou 76,66 Michal Čandík SMER
Vlača Vranov nad Topľou 52,24 Michal Kľučár SMER
Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou 38,52 Tomáš Lešo NEKA
Vyšný Kazimír Vranov nad Topľou 73,20 Michal Duda SMER
Vyšný Žipov Vranov nad Topľou 55,66 Kvetoslava Supuková NEKA
Zámutov Vranov nad Topľou 62,74 Dušan Višňovský ĽS-HZDS, SMER
Zlatník Vranov nad Topľou 64,61 Milan Sciranka NEKA
Žalobín Vranov nad Topľou 86,86 Mária Fečkovičová SDKÚ-DS
(zdroj štatistický úrad)
 
Žiadna diskusia nebola nájdená

 
Verifikačný kód Rozlišujte veľkosť písmen

Vyberte región