Dobíjanie kreditov mobilov prostredníctvom bankomatov

18.08.2004 Celý región

Dobíjanie kreditu na mobilný telefón prostredníctvom bankomatu je jednoduché, výhodné a je jedno, ktorý bankomat použijete
Bratislava 18. august 2004 – Dobitie predplatených kariet mobilných operátorov pôsobiacich na Slovensku prostredníctvom bankomatov VÚB banky je veľmi populárne a využívané čoraz viac. Bankomaty sú k dispozícii 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Navyše obaja mobilní operátori poskytujú pri tomto spôsobe navýšenia kreditu bonusy.

Dobitie kreditu mobilného telefónu možno prirovnať k nákupu v obchode, kde za tovar zaplatíte platobnou kartou. Poplatky za túto službu sú rovnaké ako pri platbe cez platobný terminál, a pritom je úplne jedno, bankomat ktorej banky použijete. Postup dobitia je veľmi jednoduchý, stačí len sledovať pokyny na obrazovke, zvoliť si požadovanú sumu navýšenia kreditu a zadať telefónne číslo, ktorého kredit má byť navýšený. Pri dobíjaní EASY kariet je možné uviesť aj druhé telefónne číslo, na ktoré bude zaslaná notifikácia o dobití. Kredit na zvolenom telefónnom čísle bude zvýšený v priebehu niekoľkých minút.

Dobíjanie EASY alebo PRIMA karty je pre klientov komfortné a výhodné i vďaka poskytnutým bonusom, ktorých výška závisí od výšky dobíjanej sumy. K používaniu tejto služby nie je potrebná žiadna aktivácia, stačí, ak máte platobnú kartu ktorejkoľvek banky. Vďaka širokej sieti bankomatov na území SR je dobitie možné realizovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku.

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Gruppo Banca Intesa. Zaujíma popredné miesto na slovenskom finančnom trhu tak v oblasti pasívnych, ako aj aktívnych obchodov. Za rok 2004 získala prestížnu cenu časopisu Euromoney – Najlepšia banka na Slovensku.
VÚB banka má po celom Slovensku 204 retailových a 26 firemných pobočiek. Prevádzkuje spolu 429 bankomatov.
 

Vyberte región