V pondelok začínajú kastingy na Miss Slovensko 2010

27.11.2009 Celý región

Už o niekoľko dní v Košiciach odštartujú organizátori súťaže Miss Slovensko 2010 týždňové výberové kolo, v ktorom sa rozhodne o semifinalistkách pätnásteho ročníka prestížnej súťaže krásy.
Úlohou poroty je vybrať niekoľko desiatok dievčat, z ktorých vzíde na neverejnom bratislavskom semifinále finálová dvanástka uchádzajúca sa o prestížny titul. Odbornú porotu bude zastupovať na kastingoch riaditeľka súťaže Miss Slovensko Lucia Hablovičová, Jozef Oklamčák, fotograf Jakub Klimo a choreograf Peter Varady. Účasť dievčat na každom z kastingov príde podporiť aj jedna z víťaziek Miss Slovensko z predchádzajúcich ročníkov – Edita Krešáková (Miss Slovensko 2008) - Košice, Lucia Povrazníková (Miss Slovensko1997) – Prešov, Vladimíra Hrenovčíková (Miss Slovensko 1996) Žilina, Karolína Čičátková (Miss Slovensko 1998) Banská Bystrica, Ivica Sláviková (Miss Slovensko 2005) Trenčín, Eva Verešová (Miss Slovensko 2002) Nitra, Magdaléna Šebestová (Miss Slovensko 2006) Bratislava.

Harmonogram výberových kastingov MISS Slovensko 2010
pondelok 30. november 14,00 – 17,00 hod. Košice hotel Yasmin
utorok 1. december 14,00 – 17,00 hod. Prešov hotel Carpe Diem
streda 2. december 14,00 – 17,00 hod. Žilina hotel Holiday Inn
štvrtok 3. december 14,00 – 17,00 hod. Banská Bystrica hotel Arcade
piatok 4. december 14,00 – 17,00 hod. Trenčín hotel Magnus
sobota 5. december 14,00 – 17,00 hod. Nitra hotel Alexander´s
nedeľa 6. december 14,00 – 17,00 hod. Bratislava hotel Gate One

Slogan „Staň sa pätnástou Miss Slovensko a vyhraj! “ dominuje v kampani súťaže krásy, ktorá vstupuje do svojho jubilejného pätnásteho ročníka. Víťazku Miss Slovensko 2010 okrem iného čaká aj ročná honorovaná zmluva od Produkčného domu Forza na 33 000 €, Volkswagen Tiguan, dovolenka na Kubu od cestovnej kancelárie Firo-tour a rodinný dom na rok od www.novamarianka.sk. Záujemkyne majú už niekoľko rokov zjednodušené prihlásenie sa do súťaže a preto stačí, keď dievčatá prídu priamo na jeden z kastingov a budú splnať podmienky účasti : záujemkyne musia byť slobodné, bezdetné, musia mať slovenskú štátnu príslušnosť, výšku nad 170 cm a byť vo veku od 18 do 24 rokov. V hlavnom meste sa koncom decembra uskutoční neverejné semifinále a na netradičnom mieste v piatok 15. januára 2010 organizátori predstavia verejnosti dvanásť najkrajších finalistiek spolu s náhradníčkou ktoré budú tento rok súťažiť o najprestížnejší titul.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, televízia Markíza

Organizátori: Produkčný dom Forza, Oklamčák Production, televízia Markíza Generálni partneri: AquaCity - vodný raj pod Tatrami, Hypernova - lacnejší ako u susedov Hlavní partneri: Kúpele Brusno, Brusnianka, cestovná kancelária FIRO-tour, Hotel Mama´s Bratislava, Volkswagen, Maestro, Nová Marianka, CasaMia, Terra Medica Reklamný partner: Provimi Pet Food Oficiálny dodávateľ: epilla Partneri kastingov: hotel Yasmin, hotel Carpe Diem, Holiday Inn Žilina, hotel Arcade, hotel Magnus, hotel Alexander´s, hotel Gate One Mediálni partneri: Nový Čas, Nový Čas pre ženy, Život, Eva, Markíza, Žurnál, Šport, Slovenská pošta, Rádio Okey, Zoznam.sk, Boomerang Media, Kam do mesta, SITA, ISPA
 

Vyberte región