MS 2011: Argentínčan tipoval titul pre SR

31.05.2011 Celý región

Hráči Fínska s trofejou po víťaznom finálovom zápase Švédsko - Fínsko na 75. hokejových majstrovstvách sveta 2011 IIHF v Bratislave.Foto: SITA/Jozef JakubčoBRATISLAVA 31. mája (WEBNOVINY) - Na nedávnych majstrovstvách sveta v hokeji (29. apríla -15. mája) sa tipujúcim z celého sveta darilo menej ako zvyčajne. "Výnosné boli najmä prvé dni turnaja, keď prišlo k mnohým nečakaným výsledkom na úkor favoritov,” informuje za Bwin.com Jindřich Rajchl.

“Najväčšie prekvapenia prišli hneď na začiatku turnaja, no nečakané výsledky boli aj v semifinále, keď oba zápasy vyhrali outsideri,” potvrdzuje kurzový expert Bet365.com Steve Freeth.

"Stávka s najväčším vkladom, ktorú sme prijali, bola úspešná. Najväčšiu prehru sme zaznamenali pri špeciálnej stávke na počet gólov v prvej tretine zápasu Slovensko - Fínsko, kde tipujúci veril, že padne najviac jeden gól,” informuje Freeth z Bet365.com.

“Stávkové kancelárie sú matematicky v konečnom dôsledku vďaka kurzovému kľúču v pluse vždy, na MS však k tomu bolo ešte množstvo prekvapení netradične vysoké,” informuje špecialista v oblasti hazardu Peter Šoltés. “Dokonca nám nastala situácia, kde sme organizovali na internete sútaž v tipovaní a z asi päťsto zúčastnených sa v pluse ocitla len asi desiatka,” dodal Peter Šoltés.MS v hokeji boli zaujímavé aj pre zahraničných hráčov. “Najväčší záujem bol zo Škandinávie, finále Fínsko - Švédsko tomu, samozrejme, pomohlo," hovorí za Bet365 Freeth. "V dobe MS v hokeji tvorili stávky na hokej prevažnú časť obratu všetkých stávok. Zaznamenali sme napríklad aj stávku na výhru Slovenska v turnaji pochádzajúcu od hráča z Argentíny," informuje za Bwin Rajchl.
 

Vyberte región