Cibulková plánuje od stredy znovu hrať

31.07.2011 Celý región

CARLSBAD 31. júla (WEBNOVINY) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková v sobotu pre zranenie brušného svalstva na ľavej strane nenastúpila na semifinále dvojhry proti Francúzke Marion Bartoliovej v Stanforde, ale zatiaľ nezrušila svoj štart budúci týždeň na ďalšom kalifornskom turnaji WTA v Carlsbade.

"Je to otvorené a dúfam, že budem pripravená," cituje twitterové konto podujatia 22-ročnú Bratislavčanku, ktorá dodala: "Možno som sa unáhlila, keď som hrala prirýchlo, nechcem urobiť rovnakú chybu."

Cibulková má v Carlsbade - na podujatí presťahovanom zo San Diega - vďaka svojmu nasadeniu voľný žreb na 1. kolo a začala by až v stredu v 2. kole proti úspešnej z duelu Sorana Cirsteová (Rum.) - CoCo Vandeweghová (USA). Na osemfinálové 3. kolo papierovo vychádza Slovenkin súboj s Nemkou Sabine Lisickou.

Zverenkyňa Željka Krajana Cibulková však bude v športovej akcii, hoci len symbolicky, už v pondelok. Zverili jej totiž propagačný prvý nadhod zápasu San Diego Padres - Los Angles Dodgers v rámci zámorskej profesionálnej bejzbalovej súťaže MLB.
 

Vyberte región