TIPOS a žrebovanie počas vianočných sviatkov

22.12.2011 Celý región

BRATISLAVA 22. decembra (WBN/PR) - Počas vianočných sviatkov, ktoré pripadajú tento rok na záver týždňa, sa nebudú žrebovať výherné čísla pre lotériové hry LOTO, JOKER a LOTO 5 z 35 v nedeľu, tak ako sú hráči zvyknutí. „Samozrejme, že hráči nebudú ukrátení o zážitok z hry. Nedeľné žrebovanie hier LOTO, JOKER a LOTO 5 z 35 sa presunie tesne pred Vianoce, na piatok 23. decembra. Pripomínam však, že v tento deň nebude možné uzatvárať stávky, keďže na piatok je vyhlásený štátny smútok za posledným česko-slovenským prezidentom Václavom Havlom,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. V piatok, v štandardnom termíne, sa budú žrebovať aj výherné čísla hry KENO 10 a EUROMILIÓNY.

Na budúci týždeň sú naplánované dve žrebovania pre hru LOTO. „V stredu 28. decembra pôjde o štandardné žrebovanie. Nedeľné žrebovanie hry LOTO predsúvame na sobotu 31. decembra spolu so žrebovaním výherných čísiel pre hru JOKER a LOTO 5 z 35. V ten deň sa pre KENO 10 žrebujú výherné čísla štandardne,“ uviedol Čépe. Dodal, že hráči hry EUROMILIÓNY si na svoje prídu v piatok 30. decembra.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.
 

Vyberte región