Horel senník, ukradli kolesá, krádež v zlatníctve

18.08.2005 Celý región

Požiar hospodárskej budovy a senníka:\r\nBardejovskí policajti vyšetrujú včerajší požiar murovanej hospodárskej budovy a dreveného senníka na Poštárskej ulici ...
Požiar hospodárskej budovy a senníka:
Bardejovskí policajti vyšetrujú včerajší požiar murovanej hospodárskej budovy a dreveného senníka na Poštárskej ulici v Bardejove. Pri požiari, ku ktorému došlo okolo polnoci bola poškodená hospodárska budova, senník a taktiež aj blízky drevený zajačník. Pre 83 ročnú majiteľku vznikla škoda 20 000. - Sk. Prítomný zisťovateľ príčin vzniku požiarov z HaZZ Bardejov ako pravdepodobnú príčinu vzniku požiaru určil zavinenie cudzou osobou.

Ukradli kolesa zo zaparkovaného auta:
Policajti z OO PZ v Turanoch vyšetrujú krádež kolies z osobného motorového vozidla. Doposiaľ neznámy páchateľ počas včerajšej noci v rekreačnej oblasti Domaša – Valkov, okr. Stropkov ukradol z auta SEAT Toledo všetky kolesa. Vozidlo bolo zaparkované na účelovej komunikácií v areáli objektu jedného z tamojších rekreačných zariadení. 31 ročnému majiteľovi z Vranova n/Topľou vznikla škoda 70 000. - Sk.

Za krádež káblov obvinenie:
Policajný orgán oddelenia skráteného vyšetrovania v Snine vzniesol včera obvinenie pre trestný čin Poškodzovania a ohrozovania prevádzky všeobecne prospešného zariadenia 35 ročnému mužovi z obce Čabalovce, okr. Medzilaborce. Obvinený 29.3.2005 na Zámočníckej ulici v Medzilaborciach vykopal jamu, v ktorej prerušil dva telekomunikačné káble. Následne z každého kábla odcudzil po 3m, čím prerušil telekomunikačnú prevádzku v obciach Krásny Brod, Roškovce, Rokytovce a v časti Medzilaboriec. Celkovo tak svojím konaním spôsobil škodu vo výške 33 767. - Sk.

Nepozornosť sa nevyplatila:
Policajti z Oddelenia skráteného vyšetrovania v Sabinove vyšetrujú včerajšiu krádež peňaženky v zlatníctve v Lipanoch. Zatiaľ neznámy páchateľ využil nepozornosť zamestnancov a spod pultu ukradol peňaženku s finančnou hotovosťou 42 000. - Sk. V peňaženke sa nachádzali aj retiazka a náušnice zo žltého kovu a taktiež bankomatová karta, ktorou páchateľ vykonal výber z bankomatu. Pre 48 ročnú majiteľku peňaženky zo Sabinova vznikla škoda 48 314. - Sk.
 

Vyberte región