KOČI – ZÁMEČNÍK ŠTVRTÍ ABSOLÚTNE NA RALLY PŘÍBRAM

11.10.2012 Celý región

Příbram 7. októbra 2012 – Martin Koči – Lukáš Zámečník na Mitsubishi Lancer EVO IX udržali svoju sobotňajšiu pozíciu a z cieľovej rampy odchádzali nadmieru spokojní. Na 34. Enteria Rally Příbram skončili na štvrtom mieste absolútne a v rámci svojej triedy druhí.

Po sobotňajšej slnečnej etape počasie posádkam aj divákom doprialo intenzívny dážď. Na ceste bolo veľa vody a tak Martin s Lukášom mierne zvoľnili. Išlo im o udržanie priebežného výsledku. V sobotňajšej etape v triede 3 robili časy v rámci prvej trojky (až na RS6, kedy vyšli mimo trať). V nedeľu si konštantne držali druhú pozíciu a RS12 v rámci triedy vyhrali.

„Keďže nikto zo súperov už nechcel spraviť žiadnu chybu, poradie sa veľmi nemenilo. Keď Kresta prekvapujúco odpadol, posunuli sme sa na štvrté miesto absolútne. Najťažší bol pre mňa súboj s Jarinom Orsákom. Popritom som sa sústredil najmä nato, aby som nespravil žiadnu chybu. Trate boli náročné. Na štvorkolku som si zvykol a musím povedať, že mi sedí viac ako dvojkolka,“ okomentoval podujatie Martin (19).
 

Vyberte región