Exminister Lipšic nemá rád plesy a tanec radšej vymení za lyžovačku

18.02.2006 Celý región

Vranov nad Topľou 18. februára (TASR) - Exminister spravodlivosti Daniel Lipšic priznal, že nie je parketovým levom, nerád tancuje, či spieva a plesy radšej ...
Vranov nad Topľou 18. februára (TASR) - Exminister spravodlivosti Daniel Lipšic priznal, že nie je parketovým levom, nerád tancuje, či spieva a plesy radšej vymení \"za Plejsy\". V čase fašiangového obdobia navštevuje iba plesy Kresťanskodemokratického hnutia (KDH), aj to bez partnerky.

\"Zima je pre mňa skôr sezónou športov, takže chodievam často lyžovať, s tým sa mi skôr spája zima ako s plesmi, ale zrejme je to naozaj len kvôli tomu tancu, ku ktorému som nikdy nemal nejaký vrelý vzťah. Tanec je pre mňa skôr povinnosť než radosť, \" uviedol pre TASR počas fašiangového stretnutia s eurokomisárom Jánom Figeľom vo Vranove Lipšic.
Mladý muž, ktorý sa stal ministrom ako 29-ročný, priznal, že má rád stretnutia s priateľmi, ale v neláske má škrobené plesy v Opere a podobné. \"Tam by ma málokto vedel dotiahnuť\", doplnil Lipšic.
Na otázku TASR, či po odchode KDH do opozície a po opustení ministerskej stoličky bude mať exminister viac voľného času trebárs aj na ženbu povedal, že nekomentuje pre média svoje súkromné rozhodnutia. Akonáhle sa súkromie odkryje, stráca podľa neho svoje čaro. Celkom to však nevyvrátil. \"Keď sa k takému kroku odhodlám, dozvedia sa to novinári ex post, už sa to nebude dať utajiť, \" potvrdil s úsmevom Lipšic.
 

Vyberte región