Na prechode zrazil autobusom chlapca, nález mŕtvoly, krádež hudobných nástrojov

02.05.2006 Celý región

Na prechode zrazil autobusom chlapca\r\nPolicajti bardejovského dopravného inšpektorátu objasňujú dopravnú nehodu, ktorá sa stala včera v Bardejove o 10.20 hod...
Na prechode zrazil autobusom chlapca
Policajti bardejovského dopravného inšpektorátu objasňujú dopravnú nehodu, ktorá sa stala včera v Bardejove o 10.20 hod. v križovatke s vjazdom na parkovisko pri obchodnom dome a autobusovej stanici.

55 ročný poľský vodič autobusu na prechode pre chodcov prednou časťou autobusu zrazil 8-ročného chlapca z Bardejova prechádzajúceho z ľavej strany na pravú. Chlapec utrpel rôzne zranenia a odreniny . Policajti pri dychovej skúške u vodiča nezistili prítomnosť alkoholu. Bardejovskí dopravní policajti objasňujú aj druhú dopravnú nehodu, ktorá sa stala na ceste medzi obcami Lascov a Brezov, okr. Bardejov. 54-ročný vodič zo Sečovskej Polianky, okr. Vranov v dôsledku neprimeranej rýchlosti pri prejazde pravotočivej zákruty sa s vozidlom dostal do bočného šmyku, zišiel z cesty, kde narazil do stromu. Pri nehode k zraneniu osôb nedošlo. Dychovou skúškou policajti zistili u vodiča požitie alkoholu v množstve 0,19 mg/l. Na vozidle vznikla škoda vo výške 50 000, - Sk. Nález mŕtvoly nezistenej totožnostiSvidnícki policajti vyšetrujú prípad nálezu mŕtvoly mužského pohlavia nezistenej totožnosti a poverený policajt začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Mŕtvolu muža v značne rozloženom stave našiel včera na popoludňajšej prechádzke 25-ročný Svidníčan v lesnom poraste zv. Osy v jame po vyvrátenom strome. Poverený policajt vo Svidníku pribral súdnych znalcov z odboru zdravotníctva a súdneho lekárstva na vykonanie prehliadky a pitvy mŕtvoly. Na mieste nálezu ohliadajúci lekár z NsP Svidník neuviedol príčinu smrti vzhľadom na stav mŕtvoly. Krádež hudobných nástrojovPolicajti v Podolínci vyšetrujú krádež vlámaním do objektu bývalých skladov nábytku v Podolínci. Neznámy páchateľ v noci z nedele na pondelok rozbil sklobetónové tvárnice tvoriace jednu stenu v sklade a odtiaľ ukradol elektrickú gitaru a zosilňovací reproduktor. Krádežou týchto hudobných nástrojov vznikla ich 18-ročnému majiteľovi škoda 18 500, - Sk a poškodením steny škoda 1000, - Sk.
 

Vyberte región