Dánsky investor vytvorí vo Vranove nad Topľou 200 pracovných miest

25.10.2006 Celý región

Vranov nad Topľou 25. októbra (TASR) - Jedným z prvých investorov, ktorí sa rozhodli pôsobiť v areáli bývalej Slovenky v priestoroch terajšej firmy UNIPLAST ...
Vranov nad Topľou 25. októbra (TASR) - Jedným z prvých investorov, ktorí sa rozhodli pôsobiť v areáli bývalej Slovenky v priestoroch terajšej firmy UNIPLAST MH, s. r. o. , Vranov nad Topľou, bude dánska spoločnosť Knudsen Plast.

\"Dánska firma predpokladá začať výrobu na vranovskej pôde do februára budúceho roka a zaviazala sa, že do dvoch rokov zamestná 200 pracovníkov, \" uviedla dnes pre TASR prednostka Mestského úradu vo Vranove nad Topľou Eva Pčolinská. Dodala, že nová firma sa bude orientovať na vysoko náročné výlisky z plastov určené pre zdravotnícku techniku. Dôraz kladie na kvalitu a odbornosť práce zamestnancov. \"Vytvorí perspektívne pracovné miesta s požiadavkou znalosti anglického jazyka, \" doplnila Pčolinská.
Iniciátorom rokovania s dánskym investorom bola vranovská firma UNIPLAST MH. Tá pripravuje pre budúcu firmu základnú infraštruktúru.
 

Vyberte región