Vo Svidníku sa uskutoční Shark Tunning zraz 2007

02.08.2007 Svidník

Svidník 2. augusta (TASR) - Fanúšikovia motorizmu v jeho tunningovej verzii sa strenú v kraji pod Duklou počas I. ročníka Shark Tunning 2007, ktorý sa uskutoční 24. a 25. augusta na letisku vo Svidníku.
\"Brány letiska sa otvoria v piatok popoludní a oficiálne sa akcia začne o 18.hodine. Nasledovať bude slávnostná jazda mestom a voľná zábava v areáli letiska, \" uviedol dnes pre TASR manažér a hovorca Shark Tunningu Tomáš Kromka. Dodal, že pre návštevníkov bude pripravený teplovzdušný balón s možnosťou vyletieť do 30-metrovej výšky a nočné lietanie nad Svidníkom. Svoje profesionálne umenie predvedú účastníkom podujatia aj hasiči a motorkári. Množstvo podujatí a súťaží pripravia organizátori aj pre deti.
\"Samotná súťaž, v ktorej nebudú chýbať disciplíny - šprint na 400 metrov, slalom a maximálka na tisíc metrov, sa začne v sobotu dopoludnia. Prihlásiť sa môže každý záujemca s upraveným autom, \" povedal Kromka. Súťažiaci budú rozdelení do jednotlivých kategórií podľa kubatúr. Registračný poplatok je 200 korún. Nesúťažní návštevníci budú mať na podujatie vstup zdarma.
 

Vyberte región