Atletika: Bolt po obhajobe zlata na stovke: "Cítil som sa výborne"

OH 2012 Peter Cirjak 06.08.2012 58 Celý región
Atletika: Bolt po obhajobe zlata na stovke:

Londýn 6. augusta (TASR) - Šprintérsky kráľ Usain Bolt si udržal olympijský trón pozoruhodným spôsobom. Zdravotné problémy a prehry hodil za hlavu a v nedeľňajšom finále na OH v Londýne to naplno "rozbalil". Zlato z Pekingu obhájil v druhom najrý ...

Kanoistika: Krajčovič nepostúpil do semifinále K1 na 1000 m

OH 2012 Peter Cirjak 06.08.2012 56 Celý región
Kanoistika: Krajčovič nepostúpil do semifinále K1 na 1000 m

Londýn 6. augusta (TASR) - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Marek Krajčovič nepostúpil na OH 2012 v Londýne do semifinále K1 na 1000 m. Olympijský debutant obsadil v tretej rozjazde posledné siedme miesto časom 3:39,649. Za víťazný ...

Plávanie: Lochte chce v Riu absolvovať viac disciplín ako v Londýne

OH 2012 Peter Cirjak 06.08.2012 59 Celý región
Plávanie: Lochte chce v Riu absolvovať viac disciplín ako v Londýne

Londýn 6. augusta (TASR) - Americký plavec Ryan Lochte chce na OH 2016 v Rio de Janeiro absolvovať viac disciplín ako v londýnskom Aquatic Centre. Do svojho programu možno zaradí znakársku i motýľkarsku stovku."Na olympiáde v Riu si toho na svoje ...

Vodné pólo: Súhrn nedeľňajších zápasov turnaja mužov

OH 2012 Peter Cirjak 06.08.2012 56 Celý región
Vodné pólo: Súhrn  nedeľňajších zápasov turnaja mužov

Štvrťfinále:Maďarsko - Rusko 11:10 (3:3, 4:2, 1:3, 3:2)Najviac gólov: Czigányová, Szücsová, Kistelekiová a Antalová po 2 - Ivanovová 4 Čína - Austrália 16:16 po predĺžení (5:5, 3:3, 4:2, 2:4 - 1:2, 1:0), na pokutové hody: 2:4Najviac gólov: Ma Chu ...

Box: Výsledky nedeľňajších súbojov štvrťfinále mužov v hmotnostnej kategórii do 91 kg

OH 2012 Peter Cirjak 06.08.2012 56 Celý región
Box:  Výsledky nedeľňajších súbojov štvrťfinále mužov v hmotnostnej kategórii do 91 kg

Olexandr Usyk (Ukr.) - Artur Beterbiev (Rus.) 17:13Tervel Pulev (Bul.) - Yamil Peralta Jara (Arg.) 13:10Tejmur Mammadov (Azer.) - Sergej Karnejev (Biel.) 19:19 - Mammadov zvíťazil výrokom rozhodcovClemente Russo (Tal.) - José Larduet Gómez (Kuba) ...

pozemný hokej: Súhrn výsledkov nedeľňajších zápasov turnaja mužov

OH 2012 Peter Cirjak 06.08.2012 54 Celý región
pozemný hokej: Súhrn výsledkov nedeľňajších zápasov turnaja mužov

A-skupina:Pakistan - JAR 5:4 (3:3)Veľká Británia - Austrália 3:3 (0:2)Argentína - Španielsko 1:3 (0:0) Tabuľka:1. Austrália 4 2 2 0 16:5 82. Veľká Británia 4 2 2 0 13:7 8-------------------------------------------------3. Pakistan 4 2 1 1 9:9 74. ...

Skoky do vody: 3 m skoky vyhrala Číňanka Wu Min-sia

OH 2012 Peter Cirjak 06.08.2012 50 Celý región
Skoky do vody: 3 m skoky vyhrala Číňanka Wu Min-sia

1. Wu Min-sia 414,00 b., 2. Che C' (obe Čína) 379,20, 3. Laura Sánchezová-Sotoová 362,40, 4. Tania Cagnottová (obe Tal.) 362,20, 5. Sharleen Strattonová (Aus.) 345,65, 6. Jennifer Abelová (Kan.) 343,00, 7. Cassidy Krugová 342,85, 8. Christina Lou ...

Zápasenie: Nedeľňajšie stretnutia v grécko-rímskom štýle

OH 2012 Peter Cirjak 06.08.2012 51 Celý región
Zápasenie: Nedeľňajšie stretnutia v grécko-rímskom štýle

Muži, do 55 kg:Finále: Rovšan Bajramov (Azer.) - Mohammad Hamid Soryan Reihanpour (Irán) 0:3O 3. miesto: Erik Haakan Nyblom (Dán.) - Péter Módos (Maď.) 3:5, Čchoi Gju-džin (Kór. rep.) - Mingijan Semenov (Rus.) 1:4Konečné poradie: 1. Mohammad Hami ...

hádzaná: Výsledky nedeľňajších zápasov turnaja žien

OH 2012 Peter Cirjak 06.08.2012 50 Celý región
hádzaná: Výsledky nedeľňajších zápasov turnaja žien

A-skupina:Brazília - Angola 29:26 (14:9)Najviac gólov: Dinizová, Pinheirová 5/1, Nascimentová 5/3 - Kialová 6Čierna Hora - Rusko 25:25 (15:16)Najviac gólov: Bulatovičová 7 - Levinová, Bliznovová a Marennikovová po 4Chorvátsko - Veľká Británia 37: ...

Volejbal: Súhrn nedeľňajších zápasov turnaja žien

OH 2012 Peter Cirjak 06.08.2012 51 Celý región
Volejbal: Súhrn nedeľňajších zápasov turnaja žien

A-skupina:Alžírsko - Dominikánska republika 0:3 (-15, -16, -13)Veľká Británia - Japonsko 0:3 (-19, -14, -12)Taliansko - Rusko 2:3 (26, -19, 22, -16, -11)Konečná tabuľka A-skupiny:1. Rusko 5 5 0 15:4 142. Taliansko 5 4 1 14:5 133. Japonsko 5 3 2 1 ...

Vyberte región